Jump to content

NBA 2011/2012


moyo

Recommended Posts

Love car, navijao sam za njega. A sto se tice kucanja, jebeni lol. Jedino je valjalo ono sa dve lopte.

@Highl1

NJCAA je koledz liga junior koledza. A junior koledzi su za studente koji nisu hteli/mogli da polazu SAT. Uglavno kvalitet kosarke je recimo na nivou li malo jaci od NCAA D2. Mada ima jako dobrih igraca i u NJCAA koji zavrse 3. i 4. godinu na nekom vrhunskom NCAA univerzitetu pa ponekad cak i NBA. A klipova i vesti nema mnogo a neci ni biti jer su nam ostale jos 3 tekme plus regionalni turnir.

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

evo sad ce Milosavljevic u repku,pa taman da baca airballove kad god je bitno,a da puni trojke u prvom minutu

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Gde su sad magovi kosarke sa RUR-a da mi kazu kako Grifin ima kosarkaske poteze, a nije samo nagruvani steroidimaikoznakakvimdrogama fizikalac sa sjajnim odrazom, koji je pobedio na kucanjima za kucanje pored automobila :tf: ?

fixed

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Jbg sad mogu ja nesto da napisem pa ces ti ili neko drugi da napise svoje i tako u krug. Jedan od razloga sto sam u 99% svojh postova neutralan i ne ulazim u neke dublje rasprave je sto apsolutno niko nikome nikad nece promeniti stav ili misljenje preko interneta. Ja sam ranije pisao i kacio snimke Griffina koji su meni sluzili kao vrlo jaki argumenti a neko dodji i napise "to sto on ponekad napravi dobar potez je posledica treniranja 8h dnevno, on je nabildovani retard". I cemu onda dalja rasprava? Ja ga gotivim i mislim da je odlican igrac i da ne igra samo na atletizam a ti ga ne gotivis i mislis da je nabildovana gorila. To je jedino sto mozemo da zakljucimo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Ti ga gotivis zato sto igra za Kliperse, tvoj omiljeni klub. Ja nemam razloga da ga ne gotivim, nego sve sto sam do sad video u vezi njega ide u prilog tezi da je nabildovana i drogirana gorila. Ako uradi nekad neki kosarkaski potez, to sigurno nece promeniti mnogo toga, jer i corava koka ubode neko zrno. On jbt slobodna bacanje failuje kao petogodisnjak, jednu od najelementarnijih stvari, znaci da je isilovano postao kosarkas(jos u NBA, sto dovoljno govori sta je potrebno tamo) a ovamo leti kao supermen. Sta nam to govori? Da je trebao da se bavi skokom u vis i da uzme medalju sad na olimpijadi.

Link to comment
Share on other sites

Kapiram ja sta hoces ti da kazes, ali mislim da preterujes. Covek igra cetvorku i on je idealan za tu poziciju a i ne treba mu neki sut (cime ne moze da se pohvali), nego jebi ga igra na tu svoju snagu i skocnost. Na steroidima jeste, kao i svaki drugi NBA igrac, ali onakav osecaj za skok tajming ili npr. http://www.youtube.com/watch?v=glm4-ULC4zw, to nisu samo steroidi :))

Na kraju, ne moze svako da bude Dzordan, Kobi, BODIROGA!

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

vidi se da je ovaj Touche malinarska škola iz Arilja, kao Koma, smara na isti način

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...