Jump to content

Zanimljivi video klipovi


Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Koje je oво провоцирање. Требао му је набити мобилни у дупе.

Па провалите од почетка разговор. Лик стоји иза камере, знајући да овај има зент због тога и намерно долива уље.

Плус... снима дете да вози бициклу. Сад, да сте на његовом месту, зар није нормално било да крене за дететом и помогне му да унесе бициклу уз степенице у зграду? не, он чека онде и окреће се директ ка улазу овог лика, очекујући да ће да изађе.

mala nije krenula u zgradu vec se sklonila od auta koji dolazi

Link to comment
Share on other sites

Plavi moja srodna dusa, isto imam nervni napad kad neko pravi buku. Rasterujem taksiste, pijane, drogose, lomim prozore papucom, jurim decu i slicno. Pre neku noc sam napusio komsiju jer je isprobavao kola u gluvo doba noci. Iz snimka je evidentno da je kamerman govnar picka i proliv. Da je ovo ono vreme, isao bi da kupi pivo elipi i cistio bi pikavce za njima, davao bi sestru za oplodnju i krao bi pare matorima da ne dobije batine. Ali ovo je vreme gde takvi gnojevi nastavljaju da rastu i smrde jer takvi su pokretacka snaga lopova i drogosa na vlasti.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

boze sta vi pricate

ne,trebalo je da uzme pistolj i da ubije tog lika kada ga je ovaj napao

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

boze sta vi pricate

ne,trebalo je da uzme pistolj i da ubije tog lika kada ga je ovaj napao

+1

i jos milion komentara kako je lik provocirao... pa besni komsija mu je jebao majku, rekao mu da ce ga ubiti i sl ... i lepo se cuje kako je na pocetku rekao "ceo zivot nas maltretirate"

ne znam, jel stvarno mislite da je lik ispao picka jer je snimao to, i nije hteo da se bije (pred detetom) ...nije mi jasno...

Link to comment
Share on other sites

video sam ovo na vestima, lik koji je snimao je dao intervju.

on je naš predstavnik na olimpijadi u streljaštvu. na intervjuu je imao kragnu oko vrata i rekao kako mu se vraća povreda i kako mu je tačno taj živac u ruci povređen i bla bla.

podnešena je krivična prijava protiv lik koji ga je udario.

očigledno će da napravi baš veliku dramu oko svega ovoga. i veću nego što jeste, ali opet ne znamo pozadinu.

s obzirom da sam imao više susreta sa komšijama kao što je ovaj lik koji drkaju bez razloga, i sve što ti radiš radiš njemu da bi napakostio, nekako sam na strani olimpijca.

Link to comment
Share on other sites

problem cele price je sto je ovaj matoran rekao TI I TVOJI ZUTI pa su se sad svi uspalili kao da je ovaj Tadicev brat i pokusavaju da odbrane siledziju...

dokle cemo vise jebote da branimo siledzije i tolerisemo nasilje

i ja bih ga provocirao i cekao da me udari,boli me kurac,ko ga jebe,sisao je sa namerom da ga udari,jebo mu je majku,pretio mu,jos je i svestan da je jaci od njega,pa je hteo da demonstrira silu

uostalom,on je nas olimpijac i bavi se streljastvom,sto znaci da su te ruke njegov zivot,zasto bi on to rizikovao da sjebe time sto ce ulubiti nekom matorcu lobanju

najkriminalnije u celoj prici je sta mediji jebeno rade i objavili su celu biografiju lika,a silovatelje i razne likove potpisuju inicijalima,mislim wtf jebote,masivni poziv na linc

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Znaci, ako sam ja jaci od tebe treba da trpim da me zajebavas jer ako krenem da te bijem onda sam nasilnik? Zna se kucni red, od 3 do 5, svoju decu ispred svoje zgrade ili na igraliste, nema jurcanja po hodnicima, komsijama koji bacaju smece sa terase isto vratis ispred vrata ili mu izbusis gume.

Boli me levo mudo sto je Olimpijac, serem mu se u disciplinu. Kao i sve ostale tog tipa, rezultat je oprema i koliko para si dao za trening a ne vestina. Ma koliki talenat bio, ako ti je oprema govno, imas 1 trening nedeljno jer nemas pare za vise ima da pobedi onaj koji ima kintu za najbolju opremu i redovne treninge. Kao sto je onaj delfin pobedio jer ima usrano odelo projektovano od strane svemiraca. Back on topic. Bas to sto je predstavnik zemlje na medjunarodnim igrama ga ne opravdava. Sta to znaci grujane "sto znaci da su te ruke njegov zivot,zasto bi on to rizikovao da sjebe time sto ce ulubiti nekom matorcu lobanju"? Znaci da mu je prioritet Olimpijada i takmicenje a ne partijsko prepucavanje sa komsijom.

Nisam gledao intervju, kako sam razumeo, on sad tvrdi kako je nesposoban da ide na Olimpijadu, da su povrede teske, pojasnite. Zivo me zanima nivo na kom se nalazi partokratija i vazalstvo u svim sverama drustva. Mislim, znao sam za sportske saveze i partokratiju po njima ali jos nisam cuo da se partijski vojnici i puleni salju na ovakve zadatke.

I

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

:C

sve si izvrnuo sto si mogao, a najveci deo posta si odvojio za najnebitniji deo price (streljastvo)

3 do 5, bacanje djubreta kroz prozor, jurcanje po hodnicima... nista od toga ne postoji na snimku al si ipak to napisao :D kao da znas kakva je pozadina ove price

dakle ne opravdavas stvari koje si sam izprojektovao a opravdavas to da ga ovaj udara :D

Edited by Animal
Link to comment
Share on other sites

Jeste da mi zvuci ovaj lik sto snima kao ljigavac ali sam opet da njegovoj strani, iz razloga sto matori ulece sa politickom pricom koja nema veze sa komsijskim odnosima, da to isto radi( sta god radio ) neki drugi lik sa kojim je matori dobar, matorog bi boleo kurac, ne nego ONAJ ZUTI ga opet zajebava!!

Link to comment
Share on other sites

Slazem se - chim se pomene politika, tj. pripadnost toj politichkoj partiji koju ljudi ne vole, odmah moze sve da se opravda, pa chak i nemoc choveka da se uzdrzi od javnog nasilja...

Projektuje se krivica za takvo ponashanje na autora videa samo zato shto je on navodno "zuti"...

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Kao sto je onaj delfin pobedio jer ima usrano odelo projektovano od strane svemiraca.

Ако мислиш на Фелпса грдно се вараш. Њему је спонзор Speedo, Чавићу Arena, која има неко свемирско лудило од пливачког костима(X-Glide) који се може користити за једну трку и онда се баца. Фелпс је јавно иступио против таквих помагала, на шта му је Чавић одговорио да ако нема пара да га купи он му може поклонити једно. Зато је после трке на Светском трзао свој костим јер је победио у њему, и само ради реда пружио руку Чавићу. Фелпс тата!

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

film ne prikazuje nista, ko da ste pogledali zadnjih 10 min igranog filma gde nemate pojma ko je negativac. Obojica su debili, dajte kacite neke klipove :)

chicken invaders

Furthermore, once players can survive for a few seconds, it tends to force everyone to worry about defenses once again. Will resilience make enough of a difference? That is something we are discussing right now

I'd hug you but I can't do that while strangulated.

using a snare breaker and a purple costume doesn't prevent dps btw.

Link to comment
Share on other sites

Obesiti ga.

па да га је бар поломио како треба, убио од батина пред децом, отео и разбио телефон, узео картицу и још га мало опет тукао, па да разумем. или да га је оставио на миру кад је видео да снима, па му направио пакао од живота после, опет да разумем. овако је испао неопевана будала.

мада ми овај што снима делује као тешка пиздурина провокаторска. не видимо шта је претходило снимку, јер је овај као почео да снима децу телефоном и онда овај излеће из зграде. ко зна шта му је све рекао овај "олимпијац" пре него што је почео "да снима децу".

овај мамлаз је будала какве нема и само због исказане необичне ретардираности треба да добије затворску казну.

а батинаш му још каже и да је жут. и то нешто значи. докурчило народу да их жути јебу. имали смо сличан догађај на Дорћолу пре месец дана. биће тога све више.

не оправдавам насиље, али кад неком кажеш "дођи да те видим", а онда укључиш телефон "да снимаш децу" заслужујеш да будеш поломљен као пичка и горе. ја бар то тако видим.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

или оћути или се потуци или зови мурију и пријави узнемиравање и претње. ово је јадно да немам речи. као курчиш се а у ствари си пичка. није ми јасно.

jel odjednom masa RURovaca postala hulibratori ili je to oduvek tako bilo samo se nije primecivalo?

also, podsetite me da nikad ne trazim stan u Draletovom komsiluku

чини се да су неки РУРовци ипак (п)остали пичке.

и дођи код мене у комшилук. овде смо сви гробари, хулији или горе, шетамо децу на ланцима уместо булова, организујемо арену за млађе од 10 година ноћу под бакљама и хранимо одојчад сировим месом. све пичкице смо одселили преко реке у круг двојке и сад само јаки мушкарци држе БЛОК. важе гвоздена и крвна правила, како и треба у свакој срБској заједници!

право лудило и зезање. можда узгајиш нешто мудишта, ваљаће ти.

;)

едит:

[roflmao]

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

:C

sve si izvrnuo sto si mogao, a najveci deo posta si odvojio za najnebitniji deo price (streljastvo)

Od 244 reci u mom post-u, 61 je posvecena streljastvu. Znaci 25%. Ostatak je posvecen temi.

3 do 5, bacanje djubreta kroz prozor, jurcanje po hodnicima... nista od toga ne postoji na snimku al si ipak to napisao :D kao da znas kakva je pozadina ove price

Napisao sam jer je to kucni red. Nisam napisao da postoji na snimku jer i ne postoji, nisam napisao da je to prethodilo svadnji jer nemam pojma sta je prethodilo svadji. Napisao sam sta je kucni red. Nekad se on postovao a onaj ko ga krsi je bio "kaznjen" od strane ostalih stanara. Samo radi preskoke, vezbaj, trebace ti.

dakle ne opravdavas stvari koje si sam izprojektovao a opravdavas to da ga ovaj udara :D

Nisam nista isprojektovao, i naravno da opravdavam batine. Zasto bi se toga stideo? Nisam licemeran, nisam politicar, nisam javna licnost, moj obraz je moj, ne patim od misljenja javnosti, sad da se skinem go i da setam ulicom jedino sto bi mi bila zima. Da sam bio tu, tuko bi ga sam. I ne zato sto je zuti, vec zato sto je pizda i pravi namerno buku.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...