Jump to content

RUR & Speed! automobil godine 2011.


dovlagsi

  

75 members have voted

  1. 1. Automobil godine za 2011. u izboru su:

    • Audi A6
      12
    • BMW Serije 3
      22
    • Citroen DS5
      15
    • Ford Focus
      2
    • Honda Civic (hečbek)
      11
    • Hyundai i30
      7
    • Jeep Grand Cherokee
      5
    • Kia Rio
      2
    • Lexus GS
      7
    • Mercedes-Benz ML
      4
    • Opel Astra GTC
      13
    • Peugeot 208
      5
    • Toyota Yaris
      1
    • Volkswagen Beetle
      2
    • Land Rover Evoque
      14


Recommended Posts

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mislio sam vise na odnos cena - dobijeno, al mozda sam pogresio... Ipak izgleda predobro.

Stoga - ubacen je i LR Evoque na listu, umesto Chevrolet Avea. :)

SVI KOJI SU VEC GLASALI MOGU PONISTITI SVOJE GLASOVE NA "DELETE MY VOTE" OPCIJU, ako hoce da glasaju i za Evoque-a!

The Evoque is the smallest, lightest, most fuel-efficient car to wear the Range Rover badge. It's also the cheapest, with prices ranging between $49,995 and $75,895

Posto si napisao da mu je cena previsoka morao sam da pogledam na netu koliko je, ocekivao sam da je jedno 100.000k... Mislim, zar nije ovo standardna neka cena za dzipa? Cini mi se da je cherokee oko 50k? Jel su ista "klasa" ili je evoque manji?

Da se razumemo, nisam ja u fazonu kako je jeftin, posto ni za korsu nemam :) nego mi zvuci kao standardna cena novog nekog terenca...

Inace, glas je otisao za A6, audi mi je generalno omiljen, nije napadan, nemaju velike oscilacije sa dizajnom, svaki novi model je malo poboljsanje prethodnog.

Link to comment
Share on other sites

Evoque je dosta manji od Cherokee-ja, on je vishe u klasi RAV4 i Kia Sportage, mozda chak i manji od njih, samo shiri :)

Ali je unutra uradjen svetski:

2011_range_rover_evoque_production_17-4c995b5b774ca.jpg

Evoque je ipak premijum klasa.

Onda je dosta skup za tu klasu, ali opet, dugo nisam video kola koja izazivaju odusevljenje kao Evoque.

A ovaj screenshot enterijera je verovatno iz ove verzije 75k+ :)

Link to comment
Share on other sites

da li je moguce da povde ostoji toliko somova koji su stisli bmw..

Ti brate imas ozbiljan problem sa mentalnim sklopom.

Sad si ti sebi objasnio kako je sta? Bmw seljacki auto? Pa "seljackiji" je ovaj audi jedno pedeset puta, a i ruzniji jedno dva puta pritom je skoro isti kao prethodan model. Ovaj bmw je po meni lep za razliku od dosta drugih bmw modela, a nisam neki obozavalac bmw-a osim motora, a i tu samo par modela.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

ta marka u nasoj zemlji je u ravni sa tdi radijom i belim carapama

i to se naravno sve vec zna, tako da ne znam sta vam je cudno

a moze da bude koliko god lep, kada se zna ko vozi tako nesto

za 50k ako ne postoji opcija barem slicnog kvaliteta onda bi opravdano bilo da neko ko je rodjen i zivi u nemackoj izabere tako nesto, sto bi bilo srazmerno tamosnjim uslovima zivota ili je poenta poll-a bila da herpderpujemo koji autic lepo izgleda na slici

Link to comment
Share on other sites

Mislim da bi kili isto rekao i za Audi, da je on prvi na listi :)

Ja koliko vidim nije komentar bio zbog prvog mesta nego zato sto je neko uopste glasao za bmw.

ta marka u nasoj zemlji je u ravni sa tdi radijom i belim carapama

i to se naravno sve vec zna, tako da ne znam sta vam je cudno

a moze da bude koliko god lep, kada se zna ko vozi tako nesto

za 50k ako ne postoji opcija barem slicnog kvaliteta onda bi opravdano bilo da neko ko je rodjen i zivi u nemackoj izabere tako nesto, sto bi bilo srazmerno tamosnjim uslovima zivota ili je poenta poll-a bila da herpderpujemo koji autic lepo izgleda na slici

Koja marka? Jesi ti zamenio mozak za pihtije sta? Hocemo onda svaki nemacki auto sem mozda opela da smatramo krimos/saban autom?

Sta audi nije sabanski/krimoski? Golf nije? Mecka gastarbajterski san? Ko vozi tako nesto? Ja u novim trojkama i peticama vidjam vise neke strebere u odelima nego ortatje u koznjacima dok recimo nisam imao tu srecu sa audijima.

Ja ne razumem, sta prtibg je izbacio pesmu koja peva o bembarama i ti se sa svojih tlinaest godina kao secas 90tih i bemvejaca pa si razvio neki hejt prema njima? Jebeno probaj da upotrebis malo mozak iako ga nemas.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...