Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

to sam isto sve i ja napisao u postu koji si citirao i koji je bio pre duletovih i savketovih wotova. nije novi zakon nego su tada najavili da će taj konkretan propis početi da sprovode.

sad mi je mirna savest što ne čitam tvoje postove, dule, pošto vidim da ne čitaš ni ti moje :D

Читам, него сам кретао од нуле са анализом.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

na svo ono sranje sa paukom jos me veceras panduri zaustave da duvam, jedva sam iskukao da me puste

aj sad pricajte 3 strane o tome kako sam po zakonu MORAO da duvam i da idem na treznjenje

Sekira je provalio da se žene lože na pink bad boy fazon, pa sad pokušava da impresionira Dunju i Tršu. :O

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Uf, sastavio sam 14 sati spavanja, koja koma...

jaooj to mi treba... jebes ameriku i njihovu hranu, i vremenske zone, i jet lag, i sneg koji je "iznenadio putare" na krajnjem severozapadu US (a ja mislio da Srbija drži copyright na taj izraz), i turizam, i clubbing, i nespavanje, i "carpe diem" generalno ... kad se vratim ima da stučem 2 mamine čorbice na eks i da prespavam jedno 48h

Edited by trooper
Link to comment
Share on other sites

hm, nisam ostavio klasičan "pričajte" post eonima

isplivao sam kao car, sad ću da sabijem neki burger i odgledam film, a večeras rejv.

na tašu više blejača nego plivača, nije mi jasno zašto ti ljudi idu na olimpijski bazen kad bi im gotivnije bilo u nekom manjem sa toplijom vodom.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...