Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Sisa jeste sisa, ali ces valjda biti ponosniji ako ti dopusti da je uhvatis za sisu ako nije pijana...

Ajde u 2012 da procitas jos koju knjigu i da se naucis zezanju :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Stigla je i meni, lep gest, šteta što nisam u Jagodini da je vidim :)

Šalje mi keva poruku ''e stigla ti čestitka od one marke što nosiš njihove majice'' [roflmao]

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ja kupio pre nedelju dana kvalitetnu mašanicu za šišanje, tako da više neću da posećujem frizere i dajem im pare da bi me ošišali na keca, niti da smaram ortake sa mašinicom da mi je je posude :D

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Јагодинац, шта си пазарио?

http://www.cbt.rs//proizvod/6408/tn5030/

Inače što se cena šišanja tiče, ja bre u Beogradu redovno nalazim mesta gde je muško šišanje 180-200 dinara, gde god da sam živeo, a živeo sam u svakom ćušku Beograda maltene.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...