Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

A to su ti buduci matorci.. Imam ja kod mene u komsiluku, vec 40 god zive u istoj kuci, nisu okrecili za to vreme jednom ili nesto renovirali, ne sto nece nego nemaju jer nece da rade, al zato ne daj boze da neko od komsija nesto radi, odmah zovu sve inspekcije.

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

E jebem ti ladno sam se zabo danas zbog zenske osobe

pa jebote nisam se zabo zbog toga ima jedno 3 godine, zaboravih koliko zajebano to moze biti :/

welcome to the club.....

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Ako preskrolujete post, nista niste propustili.

Izlazimo sinoc iz Blow up-a(nas cetvorica), cekamo taksi. Dolazi neki koji je pun, tacno staje ispred mene, ja vidim da ljudi krecu da izlaze iz taksija, i ja iz sprdnje kao otvorim vrata. Izlaze 4 lika, skapirali su sprdnju, smejemo se, nesto kenjamo, sve kul. Prilaze tom taksiju riba i lik, a mi se jos uvek nesto kao smejemo sa tim momcima. I riba napravi neku grimasu valjda, i lik na engleskom meni nesto "what did you say to her?" i ja rekoh istripovali ste se, pricamo sa onim momcima. I on tu kao opet jos 2 puta smara, mi se smejemo svi, a ortak mu kaze uz osmeh, sprdnju, sve iz zajebancije "if you have a problem with him, you have problem with us". I taj lik (Italijan valjda, ne secam se kako smo to saznali) kao odlazi valjda po nekog. Mi gledamo u tu ribu, ona ne zna gde je i cekamo sad da vidimo. I dolazi on i pita me u fazonu "ajde, koliko vas je, koliko treba da ih dovedem", ja ga gledam i smejem se. I dovodi on jednog od likova iz obezbedjenja, a decko mu tu pred nama rekao u fazonu "ajde, udji i taksi i zdravo". Mi tu gledamo u tog momka iz obezbedjenja, nasmeja se on i ode.

Mozda sam previse oduzio pricu, ali sam pokusao da objasnim kako mi stvarno nismo u tom fazonu peglanja i sranja. Ali razmisljamo posle, pa koliko ti bezobrazan, kurcevit, lud, ili sta vec moras da budes da ti u sred tudjeg grada, u kom znamo kakva "huliganska" reputacija vlada, potpuno sam, kenjas nekim momcima kako ces sad da se peglas sa njima i da im dovedes ljude. Pa da li bi mi palo na pamet da ja tako nesto uradim u sred Rima?

Na kraju, nije mi zao sto se nismo potukli, jer nije to nas fah. Ali sa druge strane, zao mi je sto nije naleteo na neke druge likove, koji bi ga nalupali na licu mesta, da ga nauce pameti malo.

Inace, super vece, u Blow Up-u odlicno, na Povetarcu isto super, drum isao neki. Eto. :D

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...