Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Све океј, ал брате што тролујеш толко баш... Убисмо се сад од расправе о курцу зато што сам ја на ''омном кола'' замислио лика како једе ауто...

А инсистирање на истоветности је или трол или лол са твоје стране. Просто, није битно да ли је А према Б курац математика, коца је просто кола од миља и као таква је сасвим нормална појава јер се гомила других речи исто тако ''одмиљује''. На крају крајева, има паралеле и са менструација-меца јер је ''ца'' класичан наставак за те трипове, пушка-пуца, александар-аца, бодља-боца, предраг-пеца, фудбал-фуца...

Па тако ето, ако оћеш скроз паралелан пример, ево ти

меда - меца

дроља - дроца

Немој троловати више, а низашта

Ja bi jos samo dodao da je naziv "kola" nedefinisuci jer je "kola" vrsta pica, a ne neko odredjeno pice.

Koka kola

Pepsi kola

Redbull kola

Golf kola :P

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Ја сам увек мислио да је то Коца настало тако што је неко из спрдње Coca прочитао као Коца, а не као тепање за Cola из назива Coca Cola.

То Кола ми је некако Миљенко и Мањина из Сложне Браће.

Edited by Ребел
Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

dao otkaz. stay hungry, stay foolish. eto me nazad u februaru

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

zato sto se 8 meseci nakon sto smo poceli i dalje bavimo "decijim bolestima", zato sto ne rade mikromenadzment kako treba, zato sto je mu skup u tri lepe, zato sto i dalje radimo na staroj verziji, a nova je izasla u maju, i ako nastavim da radim ovde za godinu dana cu moci da se jebem jer ce svet da ode dalje a ja cu i dalje da se bavim navision problemima. premalo smo sajtova izbacili, nema bonusa, pritom je mene usralo pa sam bio zaduzen za loebeshop.. juznoafrikanci su se bavili smesnim stvarima.. jebiga govorili smo, nisu slusali, pa smo sva trojica resili da odemo kucama u februaru. sto je prilicna steta jer je dansko trziste bolesno bogato i mogla je lepa para da se okrene

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

pa znas kako, vikendi su do jaja, jer imas para, kola, i na tropskom ostrvu si.. al pon-pet je zivi frust, sto zbog posla, sto zbog saobracaja i lose infrastrukture.. no nekako je najbitnije to sto sa jedne strane ne mogu da ustedim koliko sam planirao, a sa druge posao koji radim mi ne omogucava da napredujem koliko zelim i mogu.. a rano je da se zabijam u zonu komfora..

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

posle dosta otkazivanja i zavlacenja ,ne odem na fakultet da bi pokupio diskove na kojima su snimci sa nokautima , iscimam se do hale pinki u 8 ujutru.Tamo kazu da su nekom neplanirano prodali diskove i da imaju samo 1 (a treba 2 diska da mi daju).Dodjem kuci , hvala bogu to je pravi disk , krecem da se jebem sa soni vegasom i fejlujem(Cela retard) , onda skinem movie maker i tu zavrsim sve napokon,finalni produkt

nadam se uskoro da ce biti jos jedan snimak , kad pokupim i taj drugi disk.Uzdravlje

Edited by Ћела

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

e do kurca baš, delovalo je da si srećan na tom mauricijusu, osim onog sa ženom (al ssi ionako)

šta sa ženom, ja nisam upućen?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...