Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

e ovo čmarišem me uvek zasmeje do jaja

nego,unosio danas ugalj,sve me boli,umoran sam,spava mi se,boli me glava,na poslu sam trenutno i tako...osisao sam se isto danas,izgledam kao djecarac sa koledza,a popio sam kod frizera dve casice predivne rakije...prva je bila izvesna istarska grapa,a druga je bila sljiva sa zlatibora,u cijoj flasi stoji suve sljive,i to ima boju vinjaka recimo,i neku predivnu aromu,mnogo lepo jebote,hteo sam odmah da je pazarim,ali me brica razocarao i rekao da su to dobili na poklon i da taj baja to ne prodaje:(

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Нашао сам новчаник, унутра лична карта, повластица и нека картица Поштанске штедионице. Ал лична карта са чипом, на којој не пише адреса, погледам доле пише да је издала УП Стари Град. Пошто нигде није било адресе, кренем да однесем полицији. На Врачару ми ундур каже да однесем у Стари Град, као они ће боље наћи, на њиховој је територији. Одем у Мајке Јевросиме, још сам се триповао да ћу морати да дајем неке изјаве, или да ћу бити сумњив, због тога што нема новца, али је све прошло без проблема за мање од 5 минута и пандури су били више него љубазни и услужни, за дивно чудо. :)

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Opet zabo uz skajrim do ujutru, lol, al bolje to nego da se drogiram!

Slika sa sahrane dragog vodje, govna će biti srana kada primetite jedan detalj :D

nkorea_jong_funeral_03.jpg

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Hronika | četvrtak 29.12.2011 | 07:33

Uboden nožem u centru Beograda

Izvor: Beta

Beograd -- Jedan muškarac udoben je rano jutros nožem u centru Beograda i prevezen na VMA, rečeno je u hitnoj pomoći.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2011&mm=12&dd=29&nav_category=16&nav_id=569686

:fp:

Edited by Ребел
Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...