Jump to content

Metal vs Bluz


fatboy

Recommended Posts

Верујем да је Мохи говорио о релативној вредности, ондносно о томе да је свакако омг-ије то што је Ли са својих седам хиљада година направио метал албум, него што је Лори, сасвим природно направио блуз албум, није поредио метал и блуз као такве, а ви одмах скочили да браните себи драг жанр, јеботе ко основци...

Оно, ако баба иде у тешу то је омг, ако седи и плете чарапе, то није омг, што не значи да је теша пер се готивнија од плетења чарапа пер се, браћо мила...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Pod jedan ovo sto je dulio rekao i to je veci deo razloga jer me je prosto mnogo iznenadio.

Pod dva SIMFONIJSKI metal album ako vec hocete da prdite CIJA JE MUZIKA JACA. Jer po toj vasoj podeli ultimativni vrh drzi klasika jelte, a ovo je blize klasici nego bluz.

Pritom sam ja hjuov album preslusao nekoliko puta za razliku od vas opakih bluzera ovde i album je kao sto rekoh ranije ok ali nista posebno, previse podseca na neke starije misisipi bluzere sa sve tekstom koji je prezvakan jer jelte hju nije muzicar po profesiji, to mu dodje hobi.

Ovo sve opet ne govori mnogo o odnosu hjuove i kristoferove muzike jer izmedju ostalog kristoferovu nisam ni cuo ali mi je drago da vi automatski znate sta je bolje samo po zanru.

Taj govnarski elitisticki pristup je jedan od glavnih razloga sto, pored toga sto mi ne prija ni zvuk, mrzim jazz.

Edited by mohican

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Ма људи се трипују, под један, постоји гомила поджанрова и блуза и метала и квалитет варира у оба од игле до локомотиве (и то објективн, да се не јави неко паметан), под два, заправо су јако слични и социјално и музички блуз и метал, што неки свирац може да потврди ако мени не верујете, под три, исто тако су и јако различити у другим сферама, тако да, који год концепт да се изабере, или су бабе и жабе, или је тестинг узорак мали или се просто неко ту не разуме у бар један од жанрова, а вероватно и оба, па се то сведе на баратање информацијама типа цигани са делте вс косати сатанисти...

Мислим, ово је толико илузорно, да ме чак мрзи и да вотујем, а могао бих књигу да напишем и да просто тај милкшејк буде бољи од осталих пошто сам се и активно и озбиљно бавио том тематиком неких дес-петнес дина (и то је једна од малобројних ствари где ћу ладно да заузмем дралетовски приступ - који рецимо не бих заузео ни да је питање да ли сам ја дете својих родитеља, али ово је просто смешно), али могу само да кажем да су ме неки форумаши баш, баш изненадили.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Pa ako ćemo po pravu jedini koji ne govore blagoglagoljivo o ovoj temi smo Prmpa i ja. Naša reakcija je potpuno u skladu sa Mohijevim poređenjem. Niko od nas dvojice nije ušao u poređenje, Prmpa je stavio trollface, a ja sam nazvao Mohilicu šeretom... Dakle, panika nije došla sa naše strane, ljubim ruke.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Није у складу јер је Мохијево поређење у специфичном контексту и као такво функционише без обзира на то да ли и који жанр је бољи (лол поређење жанрова).

А паника је небитна, то је форма.

И стављање ''лол'' поста на квоут ван контекста страну после како би се брже боље запљунуо са својим цијењеним мишљењем (а да не прочита Мохијев пост како треба, па да види да је поређење сасвим оправдано) мени екстра личи на ''панику''.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Можда, али то већ захтева гледање у пасуљ без твоје интервенције! То је оно ''ја нисам даво лопту великима'' и онда си у фазону хе хе сад ће да ме флејмују хи хи. Па нормално да оће лол

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 6 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...