Jump to content

Pitalice iz Igrica


dvnityCker

Recommended Posts

Da nije max payne ili Pain?

Ili third reich?

nisu legitimna ovakva pitanja (nhf pip). zasnivaju se prvo na poznavanju likova, a onda i verovatno njihovih opusa. ja koji mogu iz glave da nabrojim sve džeksonove filmove i makar 10 hartovih, nemam blage veze o čemu se ovde radi. i pip voli film, ali ne bi trebalo da postavlja ovako nešto jer ne dele sve njegovo znanje jbga

Dobro, to sam i ja rekao, ali kad smo vec u dubiozama, mislim da je interesantno sto su u obe postavke likovi desno JH

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Питер Џексон и Џон Харт.

обојица длакави - брате, Хобити - длакави, Мапети - углавном длакави.

мада мислим да има везе са самим речима, односно именима. тако су бар до сад ишли ребуси, дакле мислим да се не ради о њиховом опусу.

пи-џеј? џеј-ејч? Питер Харт? Питер и Џон (Петар Пан и Вендин буразер)? харт - срце? ништа ми не звучи познато

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Meni sve ukazuje na PONG!!!!!!!!!!!!!!!!

P(iter)Džeks(O)nJoh(N)Hurt + G ZBOG G UNIT!

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Ja gledam sad u ovaj tastatura hint, JH moze da bude JN na cirilici, pa kao pejn i te fore. a JH po vuku moze da bude od "rajh". I ne znam vise sta da radim:)

A ovi iksevi, to sam lupao jer je dz na cirilici na latinicnom iks

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Use the force Luke, think outside the box :)

Nemaju veze inicijali ni sa čim, to se samo potrefilo.

Evo bonus sličice, hihihi

spitting-water--large-msg-113634991398-2.jpg

Malo je veća slika, ali nisam našao podobniju.

A što se tiče nolidža i tih stvari, zašto bi neko ovde znao ko je Indijana Džons, Franja Tuđman i Vilidž Pipl (i milion drugih stvari od ranije)?

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Zezas se za te primere za nolidz, right?

Moze svako da ugusi kviz sa svojim nolidzom, ja mogu da postavljam slikare i njihova dela, ti i stija glumce i filmove itd. ali reci da indijana dzons = dzon hart... JEDINO cega se ja secam da je nolidz trip, to je bio moj blekberi storm, koji sam budno motrio bas zbog toga (i dobio odgovor posle pet minuta pritom).

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Pa to je sad sve relativno, ja sam za Džon Harta znao pre Indijane Džonsa npr., upravo iz nečega što ima veze sa pitanjem.

Znači, umesto Pitera Džeksona može i slika Hobitona iz LOTRA. Šta povezuje njega i film LOTR, osim činjenice da je on režiser?

Umesto Džona Harta može i slika Džima Hensona. Šta direktno povezuje njih dvojicu? Kombinacije slova i inicajala nemaju nikakve veze ni sa čim.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

ma štagod rofl

Edited by shw.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

dzekson statira u filmu i smaro je i decu da statiraju...

harta ne znam, henson pravi mapete... imaju bradu...

Pa nije bas relativno jebiga, franjo tudjman je komon, dzon hart nije bas. Mislim, mos ga znas, mos ga ne znas... Ali dobro, receno je da je hart odmah. Ali ako je u pitanju nesto dalje od njegovog imena i zanimanja, onda recimo ja ne mogu da odgovorim, ma koliko blenuo u pitanje. Naravno, neko ko ne zna za franju tudjmana isto ne moze da odgovori, al ne mzemo nikako relativizirati dzona harta i franju tudjmana.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ma štagod rofl

Dobro je što uopšte ne postoje dvostruki standardi i što je neko u startu etiketiran.

rofl

Hansona i Hurta povezuje Storyteller.

+1

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

pa nemoj da se ljutis, ali ja stvarno mislim da ovo nije komon nolidz, to sto ti mislis da su dvostruki standardi i etiketiranje, eto, to mene recimo pogadja jer zaista mislim to sto kazem bez obzira ko je postavio. I nisam nijednom pomenuo LOL PIP PITANJE nego konkretno whinujem na ovo.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ne, nego imam utisak da bi, da je neko drugi postavio, odmah bilo "bravo care, kakvo pitanje", i da su neki u startu sa predrasudama prišli rešavanju u stilu "jao, opet ovaj smarač pip".

Da ne pričamo o Piteru Džeksonu za koga niko nije znao pre LOTRA (osim ljubitelja njegovih ranijih radova), i Džonu Hartu koji glumi 40 godina, pa se niko nije pozivao na prvog.

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...