Jump to content

Pitalice iz Igrica


dvnityCker

Recommended Posts

.to Stija

To ja samo smatram da je pojam "najpoznatiji", u slučaju pitanja koje je Kalica postavio, jedna subjektivna kategorija pošto odgovor proizilazi samo iz njegovog iskustva i odokatvine procene.

Onda se zezam na taj račun, kako bih malo oživeo topic, postavljajući pitanje "najpoznatiji u mojoj zgradi", na koje ni sam ne znam odgovor pošto nisam sproveo npr. anketu.

Ovako odoka bih rekao da je u pitanju Q3, a odmah za njim Guild Wars... Ali, ko zna koliko simpatičnih bakica iz ulaza zna recimo za Super Maria?

GTA: San Francisco je super fora, pošto je sa jedne strane mog ulaza Zastavin salon, a sa druge kafić San Francisco. :O

.: l@w
.: co-founder of kouteki

Link to comment
Share on other sites

.to Stija

To ja samo smatram da je pojam "najpoznatiji", u slučaju pitanja koje je Kalica postavio, jedna subjektivna kategorija pošto odgovor proizilazi samo iz njegovog iskustva i odokatvine procene.

Onda se zezam na taj račun, kako bih malo oživeo topic, postavljajući pitanje "najpoznatiji u mojoj zgradi", na koje ni sam ne znam odgovor pošto nisam sproveo npr. anketu.

Vidiš, nisam ni ja sproveo anketu.

Pošao sam od pretpostavke da su Srbi napravili više od jednog pokera, ali pošto je Kanabis Poker jedini nesumnjivo proizvod Srba formirao sam dovoljno ambivalentno pitanje u slučaju da dođe neko i kaže da je poker Y (za koji ja nikad nisam čuo) popularniji od pokera X.

BTW da li se Sub-Zerov brat računa kao odvojen lik? :)

- Koja je jedina igra koju je razvio Bungie West?

- U kojoj igri možete da stvorite npca ako se dovoljno puta predstavite kao on i kako se lik zove ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...