Jump to content

zanimljive slike


Guest

Recommended Posts

 i dodaj tesla jelkicu ispod slike 

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

glupa je fora, izmedju keca i dvojke je 4 godine razmaka

Ствар је у односима, мислми, није ни између двојке и тројке седамдесетак година... Тада су размаци између наставака били типа годину дана...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ja kad sam bio nejaki klinac lozana zatrcao sam se da uradim kontra salto i okliznuo sam se,ne znam ni sam kako nisam fljosnuo glavom posto sam ledja dobrano izgrebao:)))) Posle sam pronasao drugaciji nacin kako da ga radim bez zaleta i sad njega praktikujem kad treba da karam picke!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Em ti je glupa fora, em se zakopavaš sve dublje i dublje.

ok

zatim je Stephen, kad mu je ponestalo para, odlučio da se vrati na tržište video igara. Međutim, nastavak nije bio toliko finansijski uspešan. Jedan od razloga je sigurno i to što je ova igra bila namenjena igračima tada ne baš popularne Sega dreamcast konzole.

8051abb2993ce674dadb1763db7c93c6.jpg

Ne sme niko da te dira Nidžo, sine moj.

Danke, fireru. Vaša podrška mi mnogo znači.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...