Jump to content

zanimljive slike


Guest

Recommended Posts

Sada opusteno mozete da rename ovaj deo foruma u "ko vise okaci slika sa 9gag.com" ..

Sent from my HTC Sensation Z710e using Tapatalk

Па ако тамо има добрих слика, не видим шта је лоше у качењу истих?

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ахаха ајдина цар:)

Којот:

па ја не идем тамо, па ми још боље што људи линкују све те сајтове овде на једно место:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Па дал је могуће да не може, мислим, узмеш па правиш гомилу пљуце и ваљаш га по устима и ето ти:)

Што је толико прсо ако је цимет?:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Не кажем да није јебено, него мислим да може сваки пут да успе ако си дисциплинован:) Само се чудим што је тако зајебано...

Овај чамуга је одма прсо, није требало да дише:) Нашао сам неку рибу што је успела, са мањом кашиком, али опет, урадила је исто што бих и ја, само ваљаш по устима и квасиш, не покушаваш да удахнеш или да гуташ прерано итд.

Е сад, можда се демантујем ако будем пробао, ал тако ми делује.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ја мислим да је само трип као и са брашном или са било чим таквим, суши ти уста и добијаш лејер залепљеног цимета по непцима и потпуно сув прах између и онда се зајебеш и удахнеш и одеш у курац.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ja kapiram da je zato sto i kad su ti zatvorena usta neki mali refleks uvuce neku sitnu kolicinu suvog cimeta u grlo i tu se prekines i krenes da kasljes.

Па да. Али можеш то да контролишеш, затвориш тамо кореном језика да нема ваздух трипа и онда мељеш.

Бис, па није цимет, не знам бибер, јеси пробо цимет?

Сад сам отишо до кујне и не могу да нађем цимет, иначе би сад пробао.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ja sam probao, ko debilko (nije bila puna kašika, onako na vrh). skupila mi se usta, ima i neki ljutkast trip kad ga je puno, ali ovakva reakcija je rofl

Probao i ja i nije problem moze da se zguta jes da je odvratan ukus i osecaj kao da su vam usta puna peska ali nije za ovakve reakcije :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...