Jump to content

zanimljive slike


Guest

Recommended Posts

Imas u Novosadskog sajma ulici Harvey's, americki hambureri, samo veliki i originalna kola. Mozes tamo da citujes :)

Redovno varam tamo :) ali ne moze to da se poredi sa ovim hear attack-om, ovo sranje je masivno.

ja uzmem čiken nagetse ili onion ringse umesto pomfrita kao pravi crnja

my-nigga.jpg

Link to comment
Share on other sites

Imas u Novosadskog sajma ulici Harvey's, americki hambureri, samo veliki i originalna kola. Mozes tamo da citujes :)

Ja baš sinoć jeo u Harvey's, dopalo mi se, ali kad kažeš veliki hamburgeri, na šta tačno misliš? :) Ja sam uzeo baconburger, i ono, nije bio nešto baš veliki? Ukus je sa druge strane bio kul.

Link to comment
Share on other sites

Laki s obzirom da si u NS, na bulevaru imas jos jedan fakat odlican fast food restoran! Izmedju Babaribe i T-cafea, preko puta Petra Drapsina. Uzmes meksicku kesadilju i kazes mu da stavi standardno ljuto. Ooooooom nom nom nom

I naravno, bubi gril i maja indeks, al to se podrazumeva :)

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

Laki s obzirom da si u NS, na bulevaru imas jos jedan fakat odlican fast food restoran! Izmedju Babaribe i T-cafea, preko puta Petra Drapsina. Uzmes meksicku kesadilju i kazes mu da stavi standardno ljuto. Ooooooom nom nom nom

I naravno, bubi gril i maja indeks, al to se podrazumeva :)

o kom restoranu je reč?

infidel

Link to comment
Share on other sites

nije restoran, fast fudara je. ludo magare il tako nesto

nije restoran, fast fudara je. ludo magare il tako nesto

nije restoran, fast fudara je. ludo magare il tako nesto

nije restoran, fast fudara je. ludo magare il tako nesto

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

Harveys otvoren kod nas? To bi trebalo da je malo gotivnije od Meka, bar u teoriji, posto valjda koriste klasican gril, a ne onaj elektricni.

ja uzmem čiken nagetse ili onion ringse umesto pomfrita kao pravi crnja

od kako sam video ovo http://www.huffingtonpost.com/2010/10/04/mechanically-separated-meat-chicken-mcnugget-photo_n_749893.html (http://www.youtube.com/watch?v=T67DvoH2H3E, etc) stvarno ne mogu vise da jedem Nuggetse, a inace bas volim da se ozderem od junk fooda s vremena na vreme

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...