Jump to content

moji drugovi i ja za deset godina


Recommended Posts

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

znam da ce dva ortaka imati lovare posto su im calci vec obezbedili prodavnice/tezge/kurcheve,a i njih dvojica ce kontam prvi i da se ozene u drustvu...jedan ortak ce da se raspadne od bengera/piva i nerada posto lik NECE da se zaposli iako mu je mesecni budzet 100 dinara,za neke ne mogu da predvidim,a ja kontam da cu i dalje raditi za 300-400-500 jura,ne verujem da ce ijedna zena moci da me trpi i nadam se da cu imati sina cara...voleo bih da nesto znacajno preokrenem tako sto cu prestati da budem inteligentna osoba koja radi glupe stvari...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ja cu da briljiram u struci i budem top manager neke softverske kompanije, a u isto vreme cu da prosirim caletovu firmu. Imacu kucu na ciriskom jezeru i u novom sadu. imacu mesecna primanja 200.000 eura min, i prajvat dzet sa kojim cu barem jednom mesecno ici do vegasa. troje dece i 2 zene

Edited by samir^b

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

Nadam se da cu biti ziv za 10 godina :)

Shto se tiche ostalog, mozda se vratim u Srbiju, mozda zapalim josh nekuda. Ne zelim da vidim sebe josh 10 godina u Moskvi... Deca u shkoli, zena na poslu ili se zajebava sa nekom svojom firmom koja prodaje neka zenska sranja, neki lep stan ili kuca daleko od centra grada u kom zivim, vozim neki elektrichni sportcar i jurim po celom svetu klijente da bih mogao da placam stotinjak ljudi koji mi rade u studiju.

Edited by ZerBah

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Ako ne izbije neki rat ili tako neko globalno sranje, vidim sebe kako sljakam u nekoj middle class kompaniji, neki normalan zivot, bar dvoje dece, a ako bude po zeninoj volji onda 4 (tu sam jebo jeza kontam). Najrealnije, vidim sebe kako ucim klince da pikaju proper( :tf: ) igre, kosarku ako neko od njih pokaze interesovanje.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Uuu, bravo Igore, odlican topic.

Pa ne znam, ponekad mi je frka i da pomislim. Ono sto bih zeleo je da imam neki posao u kom uzivam i na kom dobro zaradjujem, zenu i bar jedno dete.

E sad, to ce verovatno izgledati mnogo tuznije od ovih mojih zelja, ali dobro, ne treba prestati nadati se. Nada umire poslednja (a radja se prva majku joj njenu! :D ).

edit: zaboravih za drugare. Pa ono, nekad kapiram da sam bas blizak sa najboljim drugarima, a nekad potpuno na drugu stranu odem. Verujem da cu ostati dobar sa njih 3-4, ostali ce biti tu, manje vise. Zajebano je ovo, mozes da se sjebes lagano ako pocnes ozbiljnije da razmisljas o ovakvim stvarima. :)

Edited by LESkOpoz

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Naravno da se suzava, kada imash zenu i decu za koje ionako ne odvajash dovoljno vremena, a josh trebash i prijatelje da vidjash...

Ako cemo iskreno, posle celog dana sastanaka, prichanja sa klijentima, kolegama i konkurentima na poslu, jedino shto zelim je da me ceo svet ostavi na miru. Tih nekoliko sati kada sedim sam za kompom, gledam serije i filmove u slushalicama = priceless.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Uuu, bravo Igore, odlican topic.

zapravo samo sam trolovao u radno vreme akciju oko poboljsanja kvaliteta novih topika na zajblama.

meni je ovo uz " koju muziku slusate za vreme seksa" najgluplji topik tipa ikada :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Što dalje od Srbije jer ovde ne vidim perspektivu onoga čime bih voleo da se bavim. Kapiram da ću tamo negde i raditi možda duplo više nego ovde, ali ću makar biti propisno plaćen za to. Nadam se.

Born of a broken man, never a broken man.

Ko je jebo preko rura, taj se usrećio u pičku materinu

Link to comment
Share on other sites

jebote, svi se nešto žene i prave decu, koji vam je kurac?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...