Jump to content

Tablet, e-reader


RaveN

Recommended Posts

Jel ima mozda jos negde ta akcija za refurbished nexus? Ako je neko video nek javi :D

 

Samo da se pohvalim da sam ja uzeo moj 32GB i 3g u Winwin-u za 20.000 dinara :) Ispostavilo se da imaju u onom outletu, ja zvao da pitam sta je problem, ova riba mi rekla da je taj primerak isao na servis i da su mu zamenili plocu, zato je jeftiniji. Zasad radi kako treba, a imam i garanciju za slucaj da nesto rikne, a leglo mi k'o budali samar :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

drugari, koji tablet duzmem?

 

 budžet mi je 150 evra, gledao sam nexus7, ali mi je to preskupo (u amerikama je 200$, ovde je 250 evra)

 ostali mi deluju manje ili više kršasto, sad svi hvale ove tesla tablete, ali mi to deluje ko neki kinez sa nalepljenim "tesla"

neces biti zadovoljan ni jednim u toj cenovnoj kategoriji. i ja gledam sta posle ipada (ovaj se vec raspada), ali nazalost, ne ide. mojima sam uzeo kineza od 100 eura, ono je ogavno.

tesla je komtrejdovo djubre, probao, bljak.

nexus 7, ipad, ipad mini, to je jedino sto ces imati da lepo radi i da ne psujes u sebi.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Fusy pls

 

Najbolje je da sad uzme tablet od pre dve godine zato što ti ne znaš ni za šta drugo osim iPad-a i Nexusa 7

 

U krajnjem slučaju ima onaj novi Asus Memopad HD sa Atomom, on je isto super, a opet, tu je i ovaj Lenovo koji je odličan bang for buck, samo treba da se prošeta

Link to comment
Share on other sites

pa ja nisam gledao specifikacije, već sam probao modele, baš da se spremim za momenat kada se ipad raspadne.

asus memopad mi je bio eto ok, ali ne ono ba sta sam navikao.

uostalom stijo, odes do tehnomanije, probas ono sto te zanima i vozi

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Svrni ako oćeš da opipaš Lenovo A7-50, on je tu negde s cenom

Ja sam ga uzeo manje-više samo za čitanje (pustim neki film ponekad ali baš retko), zadovoljan sam

 

Ja sam planirao ovaj da uzmem, poshto sam video da si ga preporuchio Brue-u na onom drugom topicu. Meni on bukvalno treba da udjem na ove sajtove gde prodajem igre da proveram cene. Jel ima shanse neki jeftiniji da uzmem a da mi sluzi za tu svrhu dobro?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...