Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Ja ne razumem ni šta je ovaj igor napisao, ali predpostavljam da će longlijevo pojašnjenje biti zanimljivo :)

Probudio sam se jutros u pola šes' :)) I onaj fazon "Ah šta sada raditi, tako sam odmoran i svež" i 'ladno nisam mogao dalje da zaspim. A komšija taman u to vreme ide na posao, pogodite gde - u mesaru :) Tako da kad sledeći put vas zanima gde bilo šta ima da se nađe, javite mi da ga pitam. Inače sa tim komšom imam onaj trip iz vica "a ja nisam Pera" ili kako već ide ono za čišćenje u vojsci, pošto redovno kad napada onako onaj ogromni sneg i sve, čuješ njega u pet kako kreće da čisti auto a ja kao "uf još dva sata sna" :)

Link to comment
Share on other sites

Ja ne razumem ni šta je ovaj igor napisao, ali predpostavljam da će longlijevo pojašnjenje biti zanimljivo :)

Probudio sam se jutros u pola šes' :)) I onaj fazon "Ah šta sada raditi, tako sam odmoran i svež" i 'ladno nisam mogao dalje da zaspim. A komšija taman u to vreme ide na posao, pogodite gde - u mesaru :) Tako da kad sledeći put vas zanima gde bilo šta ima da se nađe, javite mi da ga pitam. Inače sa tim komšom imam onaj trip iz vica "a ja nisam Pera" ili kako već ide ono za čišćenje u vojsci, pošto redovno kad napada onako onaj ogromni sneg i sve, čuješ njega u pet kako kreće da čisti auto a ja kao "uf još dva sata sna" :)

Au opet si jeo meskalin za dorucak!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Longli, sta je sad "that new rapper (GWAAP GUTTA) is now my favvorite rapper.."

koja je razlika zimedju swag i gwap?

gde si to video :D? gwap gutta je neki retard rep crnja sa juga, tako se zove, gwap je takodje sleng za lovu... Swag je sleng za cool i generalno kako se nosis i moze da se prenese na brdo stvari.

Inace, nalupao 10 kg belog mesa, napravio porcije, zacini i zamrzao. djea boi

Link to comment
Share on other sites

gde si to video :D? gwap gutta je neki retard rep crnja sa juga, tako se zove, gwap je takodje sleng za lovu... Swag je sleng za cool i generalno kako se nosis i moze da se prenese na brdo stvari.

Inace, nalupao 10 kg belog mesa, napravio porcije, zacini i zamrzao. djea boi

na vevo kanalu komentar za window shopper (kacio sam link za vudua jer je poceo da se razmece materijalnim bogatstvima!)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

spaso sam nekom kretenu sa slusalicama i cvikerima zivot kod pravnog,bacio se i povuko ga da ga ne ubije autobus gg

Ти си мој зен идол, ај хамбли бау ту ју ср

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Novi Sade, vidimo se u decembru

http://www.koncertgodine.com/category/vesti

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...