Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

hahaha rur mesto podrske :) nisam se nesto smorio , al ono 4 soma jebem im mater :D i dvini pao sam drugi put sad, prvi put jer sam stiso kvacilo dok sam skretao u krivinu ( ?! ) i sad kad sam stvarno usro , nisam dao 2 puta migavac kad sam se prestrojavao , doduse bila prazna ulica skroz , al sam i dalje retard

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

hahaha rur mesto podrske :) nisam se nesto smorio , al ono 4 soma jebem im mater :D i dvini pao sam drugi put sad, prvi put jer sam stiso kvacilo dok sam skretao u krivinu ( ?! ) i sad kad sam stvarno usro , nisam dao 2 puta migavac kad sam se prestrojavao , doduse bila prazna ulica skroz , al sam i dalje retard

to za kvacilo je klasican primer dlake u jajetu koju traze da te obore iz prve. mene su prvi put oborili zato sto se nisam pomerio dovoljno udesno u ulici s jednom trakom, dok sam cekao da se prikljucim u glavni put, ka desno

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Protrcao je kroz mene neki virus stomacni za fazon 2 dana, utorak u 17h mi je pozlilo, oko 18h sam povracao prvi put pa jos 4 puta do uvece, bacio sam i proliv jedno 4 puta, imao groznicu i temperaturu 40, rastavljali su mi se dusa i telo bukvalno. Juce mi je stomak bio ok ali sam i dalje imao temperaturu doduse 38, danas sam ko nov ko da nisam bio bolestan uopste, ok sa snagom nisam sav svoj i nisam jeo dva dana pa sam malaksao ali do sutra bih mogao biti car.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...