Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Ено ти на прошлој страни лол

Свеједно ко је ту шта, она сад контам да зна да си јој ти укинула струју, спреми се за рат говнима испред врата, пријавама за гајење ганџе, музикама итд:)

taj rat je započet još pre dva meseca... ali ne zna da sam joj ja isključila...mnogo je piglu klinka :)

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Ja sam mislio da je ta Severina sad "samo" trudna :)

Pa sad je momenat za nove pesme, totalno je u zizi javnosti zbog mladunceta koje nosi u sebi, pritom je jaka samostalna zena who don't need no man ali ga ima jer joj je porodica ipak najbitnija u zivotu. Novu Godinu ce provesti u krugu porodice i najblizih prijatelja.

update: Broj zena koje su shareovale pesmu je sada tacno 20. Do sada najveci broj je dostigla Karleusa sa "Muskarac koji mrzi zene", bilo je 13. Pricamo o jednom danu.

Edited by Longleyy
Link to comment
Share on other sites

али машина, хммм, каква год да је.

brate, moja mašina toliko drnda kad joj radi centrifuga da ne mogu da je pustim dok spavam ili radim nešto "intelektualno". uglavnom je pustim pre nego što izađem iz kuće.

dunja me je naterala da razmislim da nisam i ja nekome onaj užasni komšija na kojeg kuka pola zgrade. ako skontam ko živi ispod mene, pitaću ga za mašinu :D

mene samo interesuje kako si to izvela lol

ja imam ključ od ormarića sa strujomerima, i mislim da ga ima svako domaćinstvo u zgradi, jer ti glavni osigurači znaju da iskoče kad ti pregori sijalica (osetljiviji su od onih koje imaš na gajbi). kapiram da je dunja ugasila te osigurače komšinici :)

Link to comment
Share on other sites

brate, moja mašina toliko drnda kad joj radi centrifuga da ne mogu da je pustim dok spavam ili radim nešto "intelektualno". uglavnom je pustim pre nego što izađem iz kuće.

dunja me je naterala da razmislim da nisam i ja nekome onaj užasni komšija na kojeg kuka pola zgrade. ako skontam ko živi ispod mene, pitaću ga za mašinu :D

ja imam ključ od ormarića sa strujomerima, i mislim da ga ima svako domaćinstvo u zgradi, jer ti glavni osigurači znaju da iskoče kad ti pregori sijalica (osetljiviji su od onih koje imaš na gajbi). kapiram da je dunja ugasila te osigurače komšinici :)

pa da... samo što je kod nas taj ormarić otvoren, a niko do sad nije bio ovoliko lud da to koristi na ovaj način... :tf:

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...