Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

možda obeležavaju gde treba da prekreče, ono kao kad FEMA obeležava da li u nekoj kući ima preživelih ili su sve zombiji

al ako stvarno grad organizovano kreči preko ovih gotivnih grafita, treba obesiti na terazijama i DS činovnika koji je to odobrio i DS kuma koji im je prodao boju.

dvini, nisam znao da si tolka faca, drago mi je zbog tebe :)

Link to comment
Share on other sites

Ja imao isti problem pre dve nedelje, al' ajd' to, nego nisam mog'o da ustanem iz kreveta, morao sam glavu rukama da pridržavam :( :)

e ova krema sto sam poneo iz srbije je pomogla, vec mi je malo bolje. Kapilar krema iz Male Ruske Apoteke, inace je mazem za rame kad idem u teretanu, al vidi kako je i ovo izlecila

a sto se tice tih zategnutih radova, najbolje je kad dobijes upalu grudnih misica, pa se umivas tako sto pomeras glavu gore dole, a ruke stoje fiksirane

dvini, nisam znao da si tolka faca, drago mi je zbog tebe :)

usrala me bransa :) btw skontao sam kako vecina ljudi na forumu nema pojma sta vecina drugih radi u svom zivotu.. sem vas sto se znate licno

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

e ova krema sto sam poneo iz srbije je pomogla, vec mi je malo bolje. Kapilar krema iz Male Ruske Apoteke, inace je mazem za rame kad idem u teretanu, al vidi kako je i ovo izlecila

Ja sam koristio onaj Deep Relief i kao pomagala je nešto, za razliku od konjske masti koja nije.

a sto se tice tih zategnutih radova, najbolje je kad dobijes upalu grudnih misica, pa se umivas tako sto pomeras glavu gore dole, a ruke stoje fiksirane

Haha, ja sam onda to rešavao tako što bacim vodu u lice sa "distance" ... mnogo smešno :))

Lobeshop? Znam ko ti je glavna mušterija! (da preteknem igora)

Link to comment
Share on other sites

Lobeshop? Znam ko ti je glavna mušterija! (da preteknem igora)

kupovao neko nas od njih? mora da je bila mnogo retka roba imajuci u vidu cene na lobe :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

e ova krema sto sam poneo iz srbije je pomogla, vec mi je malo bolje. Kapilar krema iz Male Ruske Apoteke, inace je mazem za rame kad idem u teretanu, al vidi kako je i ovo izlecila

a

aha drasko je na dobrom putu :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

kako sad direkcija, pa zar niste otišli u penziju?

Zbog komplikovanog i obimnog posla, moj naslednik nije bio u stanju da isprati sve zadatke koje je nasledio, pa se Direkcija obratila meni da se vratim iz penzije, sto sam prihvatio uz saglasnost svoje porodice. Ipak je važno da gradjani budu zadovoljni.

Link to comment
Share on other sites

pritom nije samo fizicki, mnogo se bolje osecas u glavi

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam koristio onaj Deep Relief i kao pomagala je nešto, za razliku od konjske masti koja nije.

Сваки пут умрем на те креме и гелове за мишиће, ДИП РИЛИФ, КОЊСКА МАСТ, БЕН ГЕЈ

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...