Jump to content

Помоћ за дипломски


Recommended Posts

pa mislim, ako ćeš dorađivati onda naravno sve ok ... čak mi se čini da bi rog trebalo da se vidi i levo i desno od štapa, sudeći po ovom drugom.

Па дорађиваћу фала богу, ово је после две чуке, капирам да трошим бар по двајс за сваку слиџу.

Не би, није ово чист анфас:) Али видећу шта ћу, можда продужим оба, можда оставим овако, све је то кастомајз френдли јелте:)

Даки:

Па све време причам да неће бити змајева и позадина:)

Иначе, ко да нисте скапирали да је ово типа десет посто ове слике:) Ја то као тео да направим ''сликајте са дулетом'' пратећи трип:) Позадину неће да добије, ал ће да добије окице, руне и курце по штапу, одећи, квргавије руке, одрађеније светло итд итд итд

А и ја лично више волим овај каравађовски фазон него неки дндолики

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Оће вероватно или неки тешки минимализам. Иначе, то је таааамно зелено, само се не види...

Позадине ћу код свих да ставим да су аморфно умуљане или једнобојне, а боје ћу да ставим зависно од вајба и тих срања.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Mene podseća a scenu iz opere kada glavni negativac pripreti njegovoj desnoj ruci koja je krenula da radi van protokola u nadi da će postati kalif umesto kalifa (ako me razumeš).

ахахах јесте, јесте:)

Што је кул у суштини, јер има и тог вајба мало (пошто се у једној варијанти Велес шиба са Перуном који га нон стоп добија, Велес иде из подземља да се попне нАдрво, а Перун га скара опет назад и тако циклично, нешто ко рагнарок паралела са тором и јормунгандром или како год се пише лол), тако да му чучи и тај полу-потуљени али мрски вајб).

Бру, па шта је овде модерно, штавише бићу истеран из уметничких кругова што сам традиционалиста заробљен у бароку лол

Али добро, не свиђа ти се тај фазон, али ово је антимодерна уметност, чисто да не буде забуне:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ma ne pratim nista od toga. Mislio sam moderna u smislu da nisam ljubitelj ovakvog stila, a nemam pojma jel moderan ili nije. U stvari si me iznervirao, pa sam tako reagovao, izvini.

Ukratko, ne svidja mi se, iako sam mozda preostar, tj ne mozda nego sigurno, s obzirom da ovo nije ni prici zavrsenoj slici, tj tek si poceo da je radis, te izvini jos jednom.

Link to comment
Share on other sites

Па остаће исти трип стилски и вајбно, само ће да се заврши, тако да ти се неће свиђати ни тад лол:)

То је стил од пре триста плус године, само што ја не умем да га радим, умећу за двајс година, али је принцип исти, позадина зифт, рефлектор у лика.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

апдејт, дрндао мало по фаци, ускоро крећем са Радгостом и са Перуном/Сварогом, па радим три упоредо

IMG_4089.jpg

Дисклејмер - није готово и није ни близу готовог, немојте се триповати [:D]

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

омг смекшо сам Бруа! [:D]

Тај полусмешак неко види, неко не, ал ето, нек то буде неки истер ег:)

Креч није преко обрва јер је на фазон овога

29vx7cz.png

што му дође неки његов симбол...

У принципу на фаци неће бити још много захвата, очи треба да урадим и отприлике то је то, онда иду ситна мацкања у циљу појачавања неких деоница (пошто немам боје од милион евра, ово све што је као бело и црвено и жуто ће да се приближи једно другом за дан - против тога не могу ништа, али могу да мало заварам процес тако што ћу да лупим још кило беле на ове штрафте рецимо, па да остане колко-толко бело). Али без квалитетних боја све копни. Али од неких сликарских захвата још окице и мало око уста и то је то, онда идем на ово около.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Пардон, нисам обратио пажњу на сличицу ову што сам пејстово - срео сам на пар места да симбол нема те две црте него само ову за рогове, па сам му то налепио на фацу. Мада могао бих да му додам ту другу црту, али то ћу још да размислим, да га не сјебем, пошто је зезнуто кад се трипујеш око очију, мош зачас да погејиш/подмладиш/сјебеш лика и те форе. Готивно код ових ствари је што, ез фар ез ви ноу, његов симбол је могао да буде розе бицикл, тако да је све то једна велика блеја. Тек ћеш да видиш што ћу да му ставим измишљене руне по рукама :tf:

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Бру:

Ууууу екстра, добар фајнд, истоковаћу максимално то винчанско!

Гргиле:

Користим Мариес боје, познате као ''најјефтиније боје икад, а тако се и понашају'' :) Јебига, колко пара, толко музике, кад помислим на оне фенси талијанске боје у оним едицијама од по пет комада, иде ми вода на уста, али математички би ми требало рецимо триста евра по слици само за боје кад бих био толико фенси, што значи да би ми то било исплативо кад бих имао сигурну продају те слике за пар иљада евра, а далеко сам од тога. Зато лепо узмем ове мариес за типа двеста кинти комад и терам. Мада кад потрошим ову туру, попећу се за степеник, па ћу да исфурам ове од петсто-шесто кинти комад, те су већ сасвим пристојне.

Не знам зашто питаш, у суштини најбоље су ти маимери боје и има их разних едиција, што по готивности, што по колоритету и имаш их од триста кинти за тубу, па до неких пет иљада. Најјефтиније су ове мариес са којима ја (тренутно) радим.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...