Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Boze Hriste, sta sve ljudi pokusavaju da podvale...

Poštovani,

Povodom današnjeg telefonskog razgovora prikazaćemo Vam zašto je usko ciljana reklama na Googlu daleko najefikasniji način oglašavanja u svetu, i kako može doprineti značajnom povećanju prometa Vaše delatnosti. Ovako će izgledati Vaša REKLAMA na VRHU Googla (kliknite na link).

Danas je nezamislivo imati bilo kakav proizvod ili uslugu, a nemati vidljivu prisutnost na Internetu.

Reklamu na Googlu vide oni korisnici koji upravo u tom trenutku ciljano traže isključivo Vaše usluge ili proizvode. Na Internetu (baneri, Facebook, E-Target), zatim na flajerima, bilbordima, radiju, televiziji, u novinama i časopisima, Vašu reklamu uglavnom vide oni kojima Vaše usluge tada nisu potrebne. Kada im budu potrebne, tražiće ih na Googlu. Zato, budete NA VRHU Googla već danas!

Šaljemo Vam primere samo nekih od termina iz Vaše delatnosti sa okvirnim brojem prosečnih mesečnih pretraga u Srbiji.

Predlozeni izrazi

prosecan broj mesecnih pretraga

proizvodnja paleta

2400

rezana gradja

2400

prodaja paleta

720

rezana gradja cene

590

rezana gradja cenovnik

480

palete drvene

480

drvene palete

480

proizvodnja paleta srbija

260

prodaja rezane gradje

140

proizvodnja drvenih paleta

58

box palete

46

drveni sanduci

46

drvene palete cena

36

Ovom prilikom želimo da Vam ponudimo posebne uslove, koje nam je Google omogućio od 1. Jula ove godine!

Vaša reklama će se pojaviti 10.000 puta na vrhu Googla za samo 195 €, bez vremenskog ograničenja. Plaćanje je moguće u dve jednake mesečne rate.

Za Vas najbitnije - imaćete 1.000 zagarantovanih, najkvalitetnijih, usko ciljanih poseta Vašem sajtu. Vaša reklama će se pojaviti na vodećoj poziciji Googla, za sve pretrage usko ciljanih korisnika koji traže isključivo Vaše usluge ili proizvode, preko termina koje Vi odaberete za Vašu delatnost.

Ukoliko ne ostvarite zagarantovanih 1000 poseta, Vaša reklama nastavlja da se prikazuje, do ostvarenja tog broja.

Ukoliko oglašavate različite usluge ili proizvode, ili želite da se Vaša reklama vidi u drugim zemljama i na različitim jezicima, kreiraćemo zasebne kampanje sa terminima i reklamnim tekstom za svaku od njih, i usmeriti ih na različite stranice Vaseg sajta, ili na različite sajtove (ukoliko ih imate više).

Možete odabrati neograničen broj termina iz Vaše delatnosti preko kojih će se Vaša reklama pojavljivati na vrhu Googla. Takodje, možete izabrati iste termine za koje se već pojavljuje Vaša konkurencija.

Google-Marketing.rs Vam obezbeđuje najprestižnije pozicije na VRHU Google pretraživača.

Već 10 godina, Google je daleko najuticajniji svetski reklamni medij. Ne postoji efektniji vid oglašavanja za bilo koju delatnost.

Značaj Google oglašavanja opisan je u članku "Kako da moj sajt iskoči prvi na Googlu", internet eksperta Istoka Pavlovića. Unesite pomenuti naslov u Google, i tekst će “iskočiti”na prvom mestu.

BONUS: Ostvarite 15%-30% provizije za preporuku naših usluga Vašim kontaktima!

Srdačan pozdrav,

Ivana Vukčević

Marketing Manager

Google Marketing d.o.o.

.

Google-Marketing.rs

Tel: 011 20 30 553

Mob: 069 789 099

E-mail:

Google@MarketLinx.rs

Sajtovi:

NekretnineSrbije.com

RestoraniSrbije.com

Inace, sabio sam ispit danas, necu uspeti da diplomiram ove godine, ali pocetkom sledece hocu svakako!

Pored toga sto sam sabio ispit, vozio sam bajs, u citaonici nisam bio, a sutra cu prcati! \o/

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

First official supertrailer for the triumphant return of Beavis and Butt-Head to primetime television.

It’s been 14 years, but the uber-underacheivers are still attending Highland High School and clearly haven’t learned a single new thing.

Watch MTV’s best & brightest eviscerate reality shows for a change starting Thursday, October 27th, at 10 PM ET.

http://www.mtv.com/videos/misc/698767/beavis-and-butt-head-trailer.jhtml#id=1672102

Од кад их нисам гледао. :D

Ако нове епизоде буду биле упола добре као старе биће одлично! \o/

  • Downvote (-1) 1

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

Boze Hriste, sta sve ljudi pokusavaju da podvale...

Inace, sabio sam ispit danas, necu uspeti da diplomiram ove godine, ali pocetkom sledece hocu svakako!

Pored toga sto sam sabio ispit, vozio sam bajs, u citaonici nisam bio, a sutra cu prcati! \o/

jeee !!! bravooo :D

poz Đ ;)

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Vratih se konačno u Jagodinu da odmorim sad par dana pre nego što počnu predavanja. Toliko sam umoran od putovanja, nespavanja i konstantnog rokanja po Nizozemskoj, da cu sad verovatno da spavam jedno 15 sati za početak.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

А на основу чега сте сигурни да је крив? Реално, исто нам дође и да је крив (ни први ни последњи у овом распаду од државе, који не одслужује казну) и да није. Али не знам како су људи тако уверени да је то доказана чињеница? Или је то због тога што је владика, а као зна се да су у Цркви сви хомопедо?

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Хах, па ја не кажем ни једно ни друго. Само да је постојао процес, где он није осуђен, на основу тога не можемо бити сигурни ни да је крив ни да је невин.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

mislim da mu je sudjeno i da nije kriv, tako da pedobear nije bas na mestu

Delo je zastarelo zbog, gle cuda, urednog nepojavljivanja javnog tuzioca na pretresima...

Poz voz....

Nego, jutros bogami zahladnelo....

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

lol video sam na ovoj slici u prvi mah kojota kako kuva i smrce.

nego, kako cemo sad da se druzimo ponekad? nismo se dugo vidli?

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

E другари, јел имају негде да се купе столице/фотеље, али са подесивим оним наслонима за руке (да могу да се дижу и спуштају колко треба)? Све неке столице за које човек треба да има лактове испод кукова отприлике:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Moraćeš malo da "obiješ tabane" ili kako se ono beše kaže oko tih stolica. Pričali smo skoro o tome, ima po gradu više mesta koja imaju veći izbor stolica, ali niko ne garantuje neku ponudu koja ima svega i svačega, već zavisi šta ti naleti.

Ja sam baš jutros do Kike bio, da sam video ovaj topic pre pitao bih, ali ovako sam samo "snimio" dosta stolica kojekakvijeh za sedenje, pa možeš tu da probaš.

Inače je baš zahladnelo, još nisam pronašao sve stvari za zimu pa sam morao da se snalazim.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...