Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

:(

Видо би ти да од јуна не прође секунд да те не боли, а не мош да подигнеш кило и по нечега јер онда мораш умирати два дана после!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Кали, кажи и мени јел ради космодиск, већ ме брине овај спазам од јуна јеботе...

ko bi rekao da je ovo gejmerski forum a ne gerijatrija :D

ja narucio dormeo dusek, ne vredi vise ovako...kali obavesti me dal deluje kosmodisk!

ja uz kosmo disk dobio dzaba dormeo jastuk !:D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

alo, iskulirajte sa reklamiranjem dormea, poslaće mi Lucky račun! :)

Što se kosmodiska tiče, imam dosta informacija, mrzi me sad da pišem sve, umoran sam, pisaću kasnije, možda i topic možemo otvoriti? (ups, definitivno mi Lucky šalje račun).

i poz za kalija, koji je u komentaru narudžbine napisao "molim vas da isporuka bude do 13H :)", pokidao sam se kad sam video smajlija. Kali je inače dobio poklon jastuk! Akcija traje još sutra, pa požurite, poručite odmah! :)

@novi čipsi ukusi:

Sarma - verno prenešena aroma sarme zaista, samo mi nije filing da jedem čips a da se tripujem da je sarma, al ono kao nije loše.

Kiseli krastavci - isto kao i ovo gore, samo lošije, čak mi je malo muka bila kad sam pojeo.

Dimljena vešalica - ovo mi je vrh, iako ima identičan ukus kao neki čips/flips sa ukusom slanine od pre par godina, verovatno istu hemiju koriste :D

Link to comment
Share on other sites

dobio sam i ja uz dusek!

u jbte dule, kod tebe to bas ozbiljno...vidi da snimis kicmeni stub magnetnom rezonancom, ipak se tu najbolje vide prsljenovi, diskusi i ostala sranja

Ма није то, мишић је... Него изгледа треба да радим САМО терапијске трипове типа метар дана, а то је немогуће, поготово сад кад је крено факс (од кога се то и сјебало ЛОЛ) :tf:

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ja nisam probao kisele krastavce, ne mogu da se "povežem" sa takvim ukusom u čipsu. Bela vešalica mi ima ukus kao piletina neka :) a sarma jeste stvarno sarma, ali jednom sam pojeo kesicu i posle mi je bilo loše u vidu neke kiseline od te hemije kojom prskaju taj čips, tako da sam ga batalio :)

Link to comment
Share on other sites

Ja sam probao čipsi sarmu, i ono, sarma je, ali recite vi meni dal bi ste jeli suvu hrskavu sarmu u listićima? Popio sam pola litra jogutra uz taj čipsi i nisam mogao da prestanem da podrigujem na sarmu sledećih 2 sata, tek je aftertaste pravi pravi kao posle sarme dok hrska užasno je. Krastavce iz tih razloga neću ni da diram. Bela vešalica je vrh ali neverovatno brzo dosadi ukus, posle četvrt kesice već mi žao što nisam uzeo običan čips, sve u svemu, završiće se i ova promocija i daleko im lepa kuća :) Samo ne mogu da im oprostim što su ukinuli čips sa ukusom "čedar sira" (disclaimer: nisam nikad jeo "čedar sir", mogli su da napišu šta god na kesici) - sve ostalo sranje koje je cheesy puca na ljude kojima izgleda taj vonj prija i prevashodno smrdi pa tek onda ima ukus, ovo je mirisalo kao i običan čips a imalo ukus prejak. Kapiram da je izazivao rak :)

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Хух, какав је јуче био дан :D

Слава + дипломска. Најео сам се као прасац + сам пио много. Поклон је прошао врх! Хвала свима на сугестијама. Чак је толико добро прошао да је испао најбољи поклон који је икада добила. :D

Морам сад да пишем неки есеј на тему "Cloud Computing", али пре тога морам да средим комп потпуно :[

Вечерас спавања нема...

  • Downvote (-1) 1

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

Урадио сам јој Цакану из серије "Отворена врата" у Ворхол стилу и урамио са неким минималистичним рамом и потписао се. Уз то сам јој дао и књигу "Лажни пријатељи у енглеском језуку" која објашњава у детаље како не би смео да преводиш неке енглеске фразе и енглески уопште.

Све сам то лепо упаковао и однео јој кило лука за здравље. Одушевљена је била. :)

Kњига

Слика

ЕДИТ: Слика је била већа него што сам мислио да ће испасти. 62х85 цм...

Edited by Mr.Minus
  • Downvote (-1) 1

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

Tip of the day:

Ko treba da vadi novu povlasticu za GSP (tj BusPlus, pošto stare papirne povlastice više ne izdaju), ekspozitura MTS-a, Terazije 24 (pored Moskve), jedini rade nedeljom (do 9 večeras), žive duše nema, vadi se za 5 minuta. Pričam ovo zato što je prvi preksutra, a radnim danom je gužva u GSP-u i na ostalim mestima.

Zar ove matore ne vaze i novembar, makar su prethodne dve godine vazile mesec vishe?

.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...