Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Ja imam kul jaknu ali sam veliki nub i ne znam kako se zove, kamoli kako da je nađem na internetu!

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Колена не постоје, палац на нози ујебан по свој прилици до краја живота, скочни зглобови РОФЛ, два прста на рукама покретљивост око70%, раме шутерске руке потрошено (кркља и боли кад се помера) већ добрих петнаестак година...

AL SAM ZATO KUCO U SEDMOM RAZREDU SA 175CM AL SAD SAM MATOR I ZREO I NEĆU VIŠE TAJ TREJDOF! :(

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Колена не постоје, палац на нози ујебан по свој прилици до краја живота, скочни зглобови РОФЛ, два прста на рукама покретљивост око70%, раме шутерске руке потрошено (кркља и боли кад се помера) већ добрих петнаестак година...

chajld abjusss:))

( [;)] )...

Link to comment
Share on other sites

Колена не постоје, палац на нози ујебан по свој прилици до краја живота, скочни зглобови РОФЛ, два прста на рукама покретљивост око70%, раме шутерске руке потрошено (кркља и боли кад се помера) већ добрих петнаестак година...

AL SAM ZATO KUCO U SEDMOM RAZREDU SA 175CM AL SAD SAM MATOR I ZREO I NEĆU VIŠE TAJ TREJDOF! :(

tako sam se i ja lozio u osnovnoj da moram da kucam pre svih i skacem najvise pa sam shvatio da cu se potpuno unistiti tako pa sam sad krenuo polako, ispocetka sve, bez lozenja :D

Link to comment
Share on other sites

Aj sto ih neko pise nego sto ih ovaj mamlaz linkuje nama.

Што се дуриш мохи? Је л' си и ту информацију имао добро пласирану као и ону о кубанској админитрацију? :tf:

oce da kaze da prca minimum 4 puta nedeljno

Fixed. :tf:

Зајебавам се људи :)) Шта је с вама па сте толико озбиљни? :] Само сам се надовезао на ове ana.rs теме. :D

Edited by Mr.Minus
  • Downvote (-1) 1

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...