Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

ljudi treba mi pomoc,ima fora kao neka aplikacija time machine se zove posaljes nekom link on postavlja pitanja ti mu odgovaras na ta pitanja al on ne zna(tj ako je pametan zna :tf:) da ti odg na ta pitanja,nmg se setim kako ide ta adresa,i to je valjda kao bilo u skolpu neke reklame za pivo tako nesto,ako neko zna na sta sam mislio nek mi ostavi link plz :) hvala

Edited by EXPLOS1VEEE
Link to comment
Share on other sites

nisam siguran, ali mislio da sam video voodoo-a veceras u 65ici oko 19:30 kod zelenjaka :D tj bio sam i ja u njoj, ali bilo mi glupo da prilazim batici tek tako :D

inache fino veche, malo blejkao kod ortaka, pa dosao kuci i najeo se ko car, sad cu odgledam film, pa kvalitetan kunt, poz

Link to comment
Share on other sites

ljudi treba mi pomoc,ima fora kao neka aplikacija time machine se zove posaljes nekom link on postavlja pitanja ti mu odgovaras na ta pitanja al on ne zna(tj ako je pametan zna :tf:) da ti odg na ta pitanja,nmg se setim kako ide ta adresa,i to je valjda kao bilo u skolpu neke reklame za pivo tako nesto,ako neko zna na sta sam mislio nek mi ostavi link plz :) hvala

joj znam za to, nesto sa baloon maschine, probaj tako da nadjes u google-u

Enivej uspeo sam da namestim da mi komp sam skida sve serije koje pratim automatski cim izadju, i sve filmove takodje, samo na imdb odem i stavim download, on sam nadje i krene sam da skida u zeljenom formatu koji sam postavio, ukoliko ima

Zivot je lep, samo sto nema mesta na hardu

Link to comment
Share on other sites

Share the wisdom.

joj znam za to, nesto sa baloon maschine, probaj tako da nadjes u google-u

Enivej uspeo sam da namestim da mi komp sam skida sve serije koje pratim automatski cim izadju, i sve filmove takodje, samo na imdb odem i stavim download, on sam nadje i krene sam da skida u zeljenom formatu koji sam postavio, ukoliko ima

Zivot je lep, samo sto nema mesta na hardu

.

Link to comment
Share on other sites

nisam siguran, ali mislio da sam video voodoo-a veceras u 65ici oko 19:30 kod zelenjaka :D tj bio sam i ja u njoj, ali bilo mi glupo da prilazim batici tek tako :D

tradicija se nastavlja!Sutra sam rešio da ustanem malo ranije, i ako sam mrtav umoran pošto jelte cele nedelje ustajem u 6:20(čak i za vikend, da :( ), razlog ustajanja je, pa ofc sklekovi i trbušnjaci!

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

a koja je to fora sa zelenom kartom za auto? btw, jel ima neki dobar salas/etno selo u sremu/fruskoj gori/banatu?

Zeleni karton ti je u stvari polisa osiguranja za put u inostranstvo, ide uz ovo obavezno osiguranje

i ako ti se nesto desi tamo, stetu pokriva osiguravajuca kuca. Preko mislim da ne mozes vise ni u MNE bez njega

kosta oko 2000 dinara uz registraciju... e sad na granici sa BiH mislim da mozes kupiti i dnevni zeleni karton

mada ne verujem da je ispod 1000 kinti, tako da se i ne isplati.

A sto se tice jos nekih salasa, u okolini NSa ima par komada mislim salas 84 i 137 tako nesto, ali sam cuo da su napucani sa cenama. :)

"I think that gay marriage should be between a man and a woman."

Arnold Schwarzenegger

Link to comment
Share on other sites

Moram topic da otvorim za to, uglavnom se radi oko .nzb fajlova iliti newshostings-a, ne znam koliko ljudi to koristi uopste ovde ...

zasigurno jedan ograničeni kružok ljudi!

eeeenivejz, poč'o sajam knjiga, vidim već gužva ovako rano ujutru tamo na prilaznim rampama, lepo je to, ljudi izgleda i dalje gotive knjige.

Link to comment
Share on other sites

ne koštaju ih baš toliko malo u nabavci, nego za miškovića falsifikuju papire da bi platio manju carinu. 5-10 dolara im je cena koštanja za nike, bez prevoza iz vijetnama i r&d troškova, što znači da ih delti prodaju za bar 20-30. al opet, poenta stoji.

dule, overi ečku (selo kod zrenjanina). imaju neki klasični zamak, ribnjak, lovište, nekoliko restorana i ne znam šta još, kažu da je fino sređeno, a trebalo bi da je jeftinije od salaša xyz

Link to comment
Share on other sites

pa kad se ti ne bi pojavljivao na svake dve godine po dva dana, možda bismo i mogli da ugovorimo vreme u mesto!

ok obecavam da cu se cesce pojavljivati, svake godine po 5 dana (ali ne svih 5 dana za redom)!:))

al moram reci, lukav je bio taj laki, al kontam da se sad dovoljno opustio da mozemo da ga iznenadimo. Sad je pravo vreme za napad!:D (killa jednom lakiju je doshao kraj!)

in other news, no mor blju balz:)

idem da jedem tortu, kad vec nema hleba:D

( [;)] )...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...