Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

U kojoj si službi bio?

u dve, tri, razdvajali su nas premestali itd.

ja imam kasko kod generalija (preko renoa kad sam uzimao auto) i svaki put su do sada ispali korektni ;)

pa tu nema gde da te zakine :D ali ove druge vrste tipa osiguranje od nezgode, putno osiguranje, imovina i to.

To je ono sto su nam keve i babe govorile, uvek citaj ona sitna slova tu se krije najveca prevara, ai jeste tako :)

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

LOLOLOLOLO, ortakinja pobedila na onom StandUp takmicenju sto je bilo juce \o/

a zato je vudu isao, lol, vraže jedan vudu

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

u dve, tri, razdvajali su nas premestali itd.

pa tu nema gde da te zakine :D ali ove druge vrste tipa osiguranje od nezgode, putno osiguranje, imovina i to.

To je ono sto su nam keve i babe govorile, uvek citaj ona sitna slova tu se krije najveca prevara, ai jeste tako :)

Motornjaci?

Svakoga dana u svakom pogledu, sve više napredujem

Link to comment
Share on other sites

Postavio sam i tamo u Nba topicu,al posto znam da tamo ne zalaze mnogi reko da stavim i ovde.

Isprobavam Sony Vegas pa reko da napravim nesto...a kome prvo da se obratim ako ne rur komuni da me napljuje posteno ;)

Nista specijalno samo neki potezi i osnovne funkcije iz vegasa.

Koristio sam replay tool iz igre za polozaj kamere pa jebiga koliko dozvoljava.

Znam da ovde ima ljudi koji se bave raznim "audio/video" programima-montaza,rezija and whatnot...pa mi treba feedback za ovaj snimak.

Dal su boje,osvetljenje i tako te stvari ok? Neki saveti,predlozi,like,dislike.

http://www.youtube.com/watch?v=P8GpqW7aDjo

Edited by Katsu

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

pa sta pitas onda za motornjake :D ima dobrih likova tamo, al ima i debila kao u svakoj firmi :)

kako mi napolju vazduh mirise na sneg onako, osecam da ce ova zima da traje do maja.

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

keva kuva ajvar (pinđur, da budem precizan) u stanu.

brate, ova recenica je k'o kad bih ja rekao "sutiram loptu levom nogom (desnom, da budem precizan)" :D

inace, dosao sam iz teretane i razbio sam noge!

cujes li pesmo? noge sam razbio!

sutra necu moci da hodam :c

Edited by alpha

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

stanimo malo, pesmo. jesmo li živeli, jesmo? [:D]

Ti si najlepše sate jablani kada se zlate u lakoj magli peni odnela tužno meni!

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

brate, ova recenica je k'o kad bih ja rekao "sutiram loptu levom nogom (desnom, da budem precizan)" :D

ne, ne. ta rečenica ko da si rekao "ručak mešam levom rukom (desnom, da budem precizan)".

soz što se ne razumem u kuhinju ali meni je pinđur isti kurac ko i ajvar samo sa sitnim komadićima paprike i paradajza. a ajvar mi je isto to, samo samleveno.

ja pročitao "keva kurva" :C

nhf proto, krivi su ovi pre tebe što su pisali o prcanju nekom.

zatrovaće ti um taj rur !

Link to comment
Share on other sites

planiram dolazak u srbiju 29tog decembra. lepo se poklopili praznici ove godine, sve po vikendima cepaju, pa dobijamo dane odmora za vreme nedelje kad hocemo tako da ce biti povezivanjima opakog po vikendima.

edit: seljanin se vraca kuci

Edited by Форми

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...