Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

shoocky, imam isti problem za farmerke (oko duzine)

overavaj GAS, cesto dobiju produzene modele, ali ih imaju malo, tako da te mora i ukenjati... ono, kvalitetne su farmerke, a ja sam prethodne dve uzeo za ~5k i dobro se drze!

takodje nisu cepane i izbeljene, nego najobicnije, a najvaznije je da kad sednem ne dignu se do kolena :D

gde imaju prodavnice? :D

springfild je meni sinonim za gej farmerke, a i bazar isto (pre je jos i bio normalan) :D

Link to comment
Share on other sites

@Shoocky: Ја сам са сестром узео у Спрингфилду прошле године најобичније за 1500 дин. Била је нека распродаја (зато треба куповати са женама :tf: ). Мислим дати 5.000 дин за најобичније фармерке је мени много.

Има тих распродаја увек зими, тако да чекирај или види нека ти нека девојка јави када буде било. Знам да се све распродало за 3 дана. Типа све кошуље и фармерке су биле од 1.000 до 3.000 динара.

  • Downvote (-1) 1

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

ma nema u tim radnjama produzenih modela, treba 36L velicina (valjda to L znaci long :D) to je problem

i meni je mnogo da dam 5 soma za farmerke, ali jednostavno nema u tim "jeftinim" radnjama produzenih modela, odma' mi to i kazu...probao sam hiljadu puta obicnu 36-icu i previse je kratko i kad stojim, a ne kad sednem

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

u marks i spenseru ima straight leg (ololo gey arm) modela koji su jos najkastomizovaniji. tipa obim x ima u duzinama y z w, obim a u duzinama b cd..ali su skupe

primetio sam i zaveru u springfildu, imaju ogledala konveksna blago, pa tamo u kosulji izgleda covek vitko i izduzeno, a gajbi jadac :(

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ha, to sa ogledalima je tako očigledno a nikada mi u životu nije palo napamet.

Inače je Legend imao najobičnije farmerke koje čovek može da kupi, a naravno da nisu preskupe i mislim da su mi one trajale najduže od svih tih Springfild, Tom Tejlor, etc farmerki.

Ali da kod nas ne možeš naći stvari za sebe ako nisi jedan specifični tip građe, to je definitivno tačno.

Link to comment
Share on other sites

ma nema u tim radnjama produzenih modela, treba 36L velicina (valjda to L znaci long :D) to je problem

i meni je mnogo da dam 5 soma za farmerke, ali jednostavno nema u tim "jeftinim" radnjama produzenih modela, odma' mi to i kazu...probao sam hiljadu puta obicnu 36-icu i previse je kratko i kad stojim, a ne kad sednem

W32 L36 iz springfilda. L je lenght, 34 je valjda standardna duzina. ja sam vise problema imao sa strukom, mnogo je zajebano naci dugacke a uske modele.

outleti vanka su keva, u italiji u levi's sam takvu jaknu uzeo za 80€, hvala bogu pa ne moram da se probijam kroz suskavce ovde kod nas dok ne nadjem sta mi treba

Link to comment
Share on other sites

meni je najveci bedak bio sad skoro kad sam u najku imao 1 trenerku za bedza i vrtim se po prodavnici i ne zelim nista da uzmem na sta sve ono lici :(

i jel zna neko gde imaju da se kupe najobicnije farmerke, znaci ne izlizane/pederske/iCepane, i da ima produzenih modela. Bukvalno se ne secam kad sam kupio farmerke jer ne mogu nigde velicinu da nadjem

ledzendu :) ja tu kupujem moje :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

ledzendu :) ja tu kupujem moje :)

Ja moje farmerke kupiou legendu...uopste nisu lose, a bile su prilicno jeftine...tipa hiljadu i kusur dindzi....

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

W32 L36 iz springfilda. L je lenght, 34 je valjda standardna duzina. ja sam vise problema imao sa strukom, mnogo je zajebano naci dugacke a uske modele.

e jeste, to za L i W

i to za sirinu je isto zajebano naci, sto si rekao

Ali inace u nasim radnjama prodaju sve neke minijaturne modele, ko da ne prodaju u Srbiji gde ima dosta velikih ljudi :D...cak i kad je XXL opet je malo. Prosle godine sam u Zari probao neku jaknu XXL i nisam mogao da je navucem preko ramena :c, a jedine prodavnice gde mogu da se nadju normalne i dovoljno velike stvari, su one najskuplje

fml

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Ja sam pomocu ovog rutera svog unuka spasila a sada sam ga i ozenila.

[jupi]

Istuširao sam se i sada idem napolje, am i doing it right, vudu?

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...