Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Jel na onoj nepostojećoj granici?

Nisam siguran jel hoćeš da nam kažeš da ideš na oktoberfest, da imaš švajcarsku ličnu ili nešto peto, pa nisi znao kako je najzgodnije, ili stvarno očekuješ da postoji nekakva granica između Švajcarske i Nemačke.

Nisam ništa jeo drugari, pa sam odlučio ni da ne jedem, jer idem kod babe na ručak sad u 13h, i baš sam gladan!

ima granica naravno, policija i carina ali sam imao papir koji tvrdi da mi se licna izradjuje i nije bilo problema. u povratku nas nisu kontrolisali..

inace, brutalno na oktoberfestu, tj jednom velikom fakfestu!

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

najbolji burek koji sam ja jeo je u onoj pekari prekoputa dušanovačke pošte, zaboravih kako se zove.

Bilo je tu 2 pekare, jedna preko puta druge, ali meni je bolji bio Trpkovic. Mada nisam skoro jeo u te 2 pekare, mozda se popravio kvalitet.

srednja frizerska?

kili poznaje teren :D

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

Dobro jutro radni narode!

Kad smo već kod bureka, obećao sam jednoj djevi da je vodim na dobar burek.

Gde ima dobrih bureka po gradu? Većina ljudi kaže da je Trpković dobar.

Pomagajte RUR mudraci!

Pa pazi, imaš Trpković, i to

- Nemanjina prekoputa NBS-a (Draška :))

- Dimitrija Tucovića kod stanice trole posle nadvožnjaka sa Ruzveltovom

- I valjda ima i treća lokacija baš kod Dušanovačke pijace ali tu nisam bio.

I onda imaš i Ranković (to je ovo što priča Doca)

- prekoputa pošte na Dušanovcu pre plavog mosta, tamo kuda idu 25 i 26, blizu zgrade Beomedicine odnosno u Kruševačkoj ulici.

Ja sam "duboko ubeđen" da su te dve pekare ili pre bile jedno, ili nešto zajedno radili itd pošto je sam dizajn pekara, izgled radnika, koncept, brending, logo, knjiga utisaka i naravno najvažnije ukus proizvoda jako, jako slični. Neko malo više voli Rankovića nego Trpka, ali baš su blizu.

Tako da Trpko ili Ranko, biraj :)

Link to comment
Share on other sites

srednja frizerska?

To, to, 100 metara iznad.

Bilo je tu 2 pekare, jedna preko puta druge, ali meni je bolji bio Trpkovic. Mada nisam skoro jeo u te 2 pekare, mozda se popravio kvalitet.

Ranković se zove, sad sam se setio.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...