Jump to content

How to: Izvesti decu na pravi put


Recommended Posts

Sine marmene, jel ti shvataš da je suština problema ovde što je on mislio da ima pravo da otuđi nečiju imovinu, a to da li je čuvao stražu, pretraživao gajbu ili gurao nož pod grlo je irelevantno. Fundamentalno ste fejlovali i ti i njegovi roditelji da pozitivno utičete na njega, dečko je izrastao u nešto što smatra da tako može da dođe i uzme nečije tuđe, i to je još targetovao bednu sirotinju kojoj kad uzmeš penziju, to najverovatnije znači da tog meseca neće imati ni šta da jede. Totalno me zabole kurac što ti je on drugar i što je duša od čoveka, za ovakve stvari bih ja bičevao na trgu.

Irelevantno je za one ljudi koji ga ne znaju i za sud vrlo verovatno. Da je on bio taj koji je to stvarno organizovao, da je on bio taj koji joj je pretio nožem da da pare, rekao bih i ja isto to što i ti. Neka ga karaju crnci tamo. Ali pošto nije prvenstveno kapacitet za to, pošto je glupi mali klinac onda mi je krivo. I ako sam ja izkrivljen zbog toga i retard - ok, moj problem.

Nisam ja došao ovde da tražim vašu samilost, već sam napisao u pričajte topicu (u kom svi pišu, sve i svašta) kako su mi sad javili da su ga uhvatili zbog toga i da mu preti 4. godine zatvora.

Ko je tu fejlovao sve, nije ni bitno jer od toga nema niko ništa sad. Činjenica je da je to klinac koji sa 19 godina uspeo da upropasti sebi život zbog nečega što mu nije bilo potrebno i da me je to pogodilo jer sam ga znao. To je to.

@Dr.Steinman: Bravo majstore. Sad će mali_aca da ti udari +1 na komentar! Koliko ti ne čitaš topic...

EDIT: typo...

Edited by Mr.Minus

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

vudumene, ti ces ocigledno da nastavis da teras svoju pricu "ne znate vi njega, bio je mnogo dobar klinac", koja je verovatno tacna, ali za ovo sto je on uradio je potrebno MNOGO vise od onoga "lik je inteligentan, al' skrenuo s puta jebiga, desilo se"....prihvati da je, pretpostavljam, mnogo vremena proslo od tad kad je on bio gotivan klinac i da je on za to vreme postao veliki retard...u kom ti svetu zivis ako ovakve stvari smeju i mogu da se dese normalnim, pametnim momcima koji su eto bili povodljivi....povodljiv si ako te neko povuce da ukrades sok, cokoladu, pobijes se, razbijes prozor, a ne ovo jebote...

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

@Dr.Steinman: Bravo majstore. Sad će mali_aca da ti udari +1 na komentar! Koliko ti ne čitaš topic...

uvek si bio low iq ali nikad nisam imao potrebu da te prozivam. al kad si napisao cupanje noktiju i samo samar i 100€ mislim da treba da prestanes da postojis

mali aca je sa svojih, koliko godina, pametniji od tebe, ja bih se zabrinuo

nego, ja mislim da baba treba da se zahvali momcima jer je mogla mnogo gore da prodje

Link to comment
Share on other sites

A kaži mi gde sam ja tačno inplicirao na to da treba da bude zahvalna itd?

@vlada_: Nemam ja šta da teram priču. Ja sam rekao svoje. On sigurno nije više onaj kog sam ja poznavao i onaj koji se barem u mom prisustvu normalno ponašao. Poslednje je što sam rekao da ne mogu da shvatim šta mu je to trebalo u životu... I tu je kraj.

EDIT: Nego vidim ja da mnogi imaju potrebu meni da kažu da sam retard i teraju tu priču. Slobodno pucajte, možete i live to da mi kažete. Bože moj, raspravićemo šta god treba. Samo ne vidim kog sam ja lično napao ovde svojom rečenicom i čudno je to kako ja dobijem 5-6 puta "Retard prozivku" i da naravno to admini potpuno tolerišu. Leptirić odleteo?

Mislim što pričati sve to kad znate?

Edited by Mr.Minus

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

covece, kroz pet strana se, kao i uvek, uplices sve vise i vise u neku pricu i vrtis se da cak ni ti ne znas sta hoces da kazes, a sve to zacinjeno izjavama kojih svaki covek sa pola mozga treba da se stidi...prihvati to da si se izlupetao i prekini da se vadis iako sam vidis sta pises...a ako zaista ne vidis, onda do kurca

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

covece, kroz pet strana se, kao i uvek, uplices sve vise i vise u neku pricu i vrtis se da cak ni ti ne znas sta hoces da kazes, a sve to zacinjeno izjavama kojih svaki covek sa pola mozga treba da se stidi...prihvati to da si se izlupetao i prekini da se vadis iako sam vidis sta pises...a ako zaista ne vidis, onda do kurca

Ja napišem tipa "baba je dobro prošla, kako je inače mogla da prođe" i navedem kako su sve mogli da je maltretiraju. Dođe random RUR hejter i (parafraziram sad) kaže "šta ti pričaš retardu, trebalo je da joj čupaju nokte i sve to da rade da bi ti našao za shodno da su krivi?"

Na šta ja kažem "LOL, ne". Smatram da je i dovoljno ovo što su uradili i da treba da odgovaraju.

Ali ljudima kao da to nije dosta, nego već imaju posebno hejterski nastrojen stav kada vide moje ime uz bilo koji post.

Da sam ja napisao npr. ovo u onom Bas topiku...

Nema to veze toliko sa veličinom grada, pa ne možete mi reći da u BG-u u proseku na stanici bus čeka 15 ljudi, a u NS-u 5 recimo?

Kontam da bi me razapeli. :D

Evo ga digrezjo primer isto. M-N, svejedno. Ko hoće da shvati suštinu, on će napraviti mentalni napor i shvatiće. Neću morati 5-6 strana da se raspravljam i ispravljam gramatički. Ali ko hoće da smara 5-6 strana, taj će da smara 5-6 strana i ono što je meni čudno je što admine/modove to izgleda zabavlja.

EDIT: Dobio sam minus tipa koliko sam postovao. :D

Edited by Mr.Minus

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

ajde da kazemo da si rezervna meta za hejt nekim lurkerima, ali brate ti obavezno dodjes i napises neku tesku glupost. I sta ocekujes? a biti attention whore na rur-u i nije neki uspeh.

Edited by Immz

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

/sign

daki drug!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ajde da kazemo da si rezervna meta za hejt nekim lurkerima, ali brate ti obavezno dodjes i napises neku tesku glupost. I sta ocekujes? a biti attention whore na rur-u i nije neki uspeh.

A šta sam to konkretno napisao što je tolika teška glupost?

Objasnio sam sve i tim lurkerima. A da budem attention whore pored Hristine i Dakija, teško, čak i da hoću. :(

I koliko tek onda treba da budem sjeban kada bih se na ovu situaciju sprdao i trollovao?

Edited by Mr.Minus

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

A šta sam to konkretno napisao što je tolika teška glupost?

ti onda imas ogroman problem sa izrazavanjem...razmisli malo pre nego sto nesto napises jer ponekad budes pogresno shvacen (mozda) ali si opet za to kriv ti jer pises svakakve gluposti a posle pokusavas da objasnis to itd.

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Kad interpretiraš kako ti želiš, interpretacija će biti po tvojoj želji.

Rekao sam da to ne opravdavam. Rekao sam da treba da se suoči sa posledicama. Rekao sam "Hvala Bogu da je baba" dobro. Rekao sam da je baba dobro prošla kako je inače mogla da prođe. Rekao sam opet da to ne znači da ne treba da odgovaraju za to. Rekao sam da mi je krivo zbog klinca kom to nije trebalo u životu jer ga znam 7-8 godina.

Ako je sve to iskrivljeno, onda ok.

@Highl1: Pa to i jeste tako. Voleo sam klinca, pomagao sam mu oko taktika, spavao je kod mene, išli smo zajedno u KGB, blejali itd. Da se promeni za manje od 2 godine tako razumem, ali ne razumem kako može uopšte da mu padne na pamet da tako nešto uradi... Ne znam ja njega, kao što i generalno čoveka ne možeš da znaš, ali nikada nisam mislio da on može tako nešto da izvuče.

Rekao si, da - jesi. Ali si takodje mnogo vise rekao u svakom postu nasiroko i nadugacko OPRAVDAVAJUCI I UMANJUCUJI TEZINU njegovih postupaka, zato ne laprdaj.

Ne postoji ovde "samo", "nisu mnogo", "mogli su jos vise ali nisu" i slicno. Ove postapalice su upravo opravdanje koje trazis za njegove postupke. Zao je i meni svakog mladog zivota koji sam sebe upropasti na ovaj nacin ili neki slican - ali postoji samo jedan nacin da shvati da se to ne radi, a to je da SNOSI POSLEDICE SVOJIH DELA. Jer ako se sad izvuce bez kazne taj "dobar momak koga je drustvo navuklo" ce se i drugi put "povesti" za nekim. Ovakvih "dobrih" momaka gledam svaki dan - i svaki dan zalim za tim sto nemamo strozije kazne, jer gledam kako je zajednicki epitet za sve njih bahatost, klinacka bahatost koja "govori" da im niko "ne moze nista", a kamion ih ceka iza ugla da ih udari.

Tako da - lepo na robiju na nekoliko godina, pa ako je gradjen za kriminalca izaci ce kao krimos, ako nije izaci ce normalan.

Toliko.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...