Jump to content

How to: Izvesti decu na pravi put


Recommended Posts

ja kapiram da on mozda nije bio glup lik, bio ok klinac i to, ali je ocigledno u medjuvremenu postao retard jebeni...da li ti vudumene shvatas razliku izmedju klinca koji je bio skroz ok, i obecavao je relativno, pa je popustio u skoli, napravio neko sranje tu i tamo, i retarda koji je pristao da ode sa jos par retarda da maltretiraju neku babu i da joj otimaju pare/nakit, makar to maltretiranje bio jedan jedini samar i makar on samo cuvao strazu....jesus

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Elem upravo sam se čuo sa drugarom iz Plane.

Uzeli su babi 100E, jedan lanac i jedan prsten [roflmao] Babi nije ništa jer im je baba odmah sve dala tj. sarađivala je odmah sa njima. Zato je nisu ništa ni fizički/psihički maltertirali.

I za te pare da sad ima dosije i da mu nabiju razbojništvo?

EDIT: Ala ulećete :D

@Highl1: Dobro bre Pero, pa gde sam ja to rekao da je ok? Rekao sam da je neprimerena kazna od 4. godine za njega klinca koji nema kriminalan dosije i da mu to nije trebalo...

Edited by Mr.Minus

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

Кој курац.

'> Babi nije ništa jer im je baba odmah sve dala tj. sarađivala je odmah sa njima. Zato je nisu ništa ni fizički/psihički maltertirali.

Babu su samo ošamarili i mislili su da će da je uplaše nožem kako bi im ona dala taj novac što pre.

Немогуће, бре.

Edited by Ребел
Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Elem upravo sam se čuo sa drugarom iz Plane.

Uzeli su babi 100E, jedan lanac i jedan prsten [roflmao] Babi nije ništa jer im je baba odmah sve dala tj. sarađivala je odmah sa njima. Zato je nisu ništa ni fizički/psihički maltertirali.

I za te pare da sad ima dosije i da mu nabiju razbojništvo?

koliko je tebi percepcija realnosti iskrivljena [roflmao] [roflmao]

Edited by reiser
Link to comment
Share on other sites

Elem upravo sam se čuo sa drugarom iz Plane.

Uzeli su babi 100E, jedan lanac i jedan prsten [roflmao] Babi nije ništa jer im je baba odmah sve dala tj. sarađivala je odmah sa njima. Zato je nisu ništa ni fizički/psihički maltertirali.

I za te pare da sad ima dosije i da mu nabiju razbojništvo?

Sta je jebeno smesno? to je tuzno

Da.

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

jeboteeeeeeeeeeeeee [roflmao] [roflmao] [roflmao]

PREZIVELA BABA RATOVE,OVO NIJE NISTA AHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

PA UMRECU JEBOTE,UZELI JOJ SAMO 100 EVRA I LANCHE,I LUPILI SLJAGU

AHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHA

NAJBOLJI TOPIK IKAD

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Pa da je uzeo 10 000 evra mogao bih da razumem, al kad si spreman za 100 evra da pravis tolko sranje ti imas problema sa mozgom. Sigurno nisu isli kod babe da se obezbede za ceo zivot.

A mojoj babi da je udario samar, ja bi mu polomio ruke i noge pa sa mnom sta bude nek bude.

Edited by nikita_

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Incoming

Incoming.jpg

Pa da je uzeo 10 000 evra mogao bih da razumem, al kad si spreman za 100 evra da pravis tolko sranje ti imas problema sa mozgom. Sigurno nisu isli kod babe da se obezbede za ceo zivot.

A mojoj babi da je udario samar, ja bi mu polomio ruke i noge pa sa mnom sta bude nek bude.

Ne, nisam nigde napisao da opravdavam to što su uradili. Naravno da NE OPRAVDAVAM. Ali previše glup upad, potpuno nepotreban, zbog sitnog novca, za šta mu preti trenutno od uslovne pa do 2-4 godine zatvora (što mi je omfg).

On nije tu babu dirao, ali taj koji ih je odrukao može da kaže šta god (da je njegova ideja npr.) i zbog toga može da najebe itekako, s tim što PONAVALJAM, treba da snosi posledice za to, ali znajući da je klinac, koji nije kriminalac, ne mogu da sakrijem koliko mi je krivo.

Edited by Mr.Minus

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

Elem upravo sam se čuo sa drugarom iz Plane.

Uzeli su babi 100E, jedan lanac i jedan prsten [roflmao] Babi nije ništa jer im je baba odmah sve dala tj. sarađivala je odmah sa njima. Zato je nisu ništa ni fizički/psihički maltertirali.

I za te pare da sad ima dosije i da mu nabiju razbojništvo?

EDIT: Ala ulećete :D

@Highl1: Dobro bre Pero, pa gde sam ja to rekao da je ok? Rekao sam da je neprimerena kazna od 4. godine za njega klinca koji nema kriminalan dosije i da mu to nije trebalo...

u pravu si, neprimerena je. Da smo neka država, dobio bi 10 godina ko iz pičke

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

isto bih rekao i za rođenog brata, da ga imam, da uradi to što je ovaj lik uradio. Kao što sam već napisao, zna se koja je granica koju normalan čovek ne prelazi, kad je pređe, debil je, i ne zanima me, može sutra da umre, neće me biti briga.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

On nije tu babu dirao, ali taj koji ih je odrukao može da kaže šta god (da je njegova ideja npr.) i zbog toga može da najebe itekako, s tim što PONAVALJAM, treba da snosi posledice za to, ali znajući da je klinac, koji nije kriminalac, ne mogu da sakrijem koliko mi je krivo.

I hate to break it to you,...

Edited by nikita_

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Pa ja prosto ne znam odakle da pochnem :D tako tju samo quotovati:

jeboteeeeeeeeeeeeee [roflmao] [roflmao] [roflmao]

PREZIVELA BABA RATOVE,OVO NIJE NISTA AHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

PA UMRECU JEBOTE,UZELI JOJ SAMO 100 EVRA I LANCHE,I LUPILI SLJAGU

AHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHA

NAJBOLJI TOPIK IKAD

Ja imam iskrivljen pojam o realnosti, al ti brate mermene...si pobednik RUR interneta. Sad mi je jasno odakle toliki hejt prema tebi, iako sam se uvek chudio. TBH preispitaj malo sebe i svet u kome zhivish...ili barem forume koje posetjujesh.

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

znaš osobu koja nije ova sad. Imaš predstavu klinca koji više nije taj isti, jer je uradio nešto što normalan lik ne bi = uopšte ga ne poznaješ

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Kad interpretiraš kako ti želiš, interpretacija će biti po tvojoj želji.

Rekao sam da to ne opravdavam. Rekao sam da treba da se suoči sa posledicama. Rekao sam "Hvala Bogu da je baba" dobro. Rekao sam da je baba dobro prošla kako je inače mogla da prođe. Rekao sam opet da to ne znači da ne treba da odgovaraju za to. Rekao sam da mi je krivo zbog klinca kom to nije trebalo u životu jer ga znam 7-8 godina.

Ako je sve to iskrivljeno, onda ok.

@Highl1: Pa to i jeste tako. Voleo sam klinca, pomagao sam mu oko taktika, spavao je kod mene, išli smo zajedno u KGB, blejali itd. Da se promeni za manje od 2 godine tako razumem, ali ne razumem kako može uopšte da mu padne na pamet da tako nešto uradi... Ne znam ja njega, kao što i generalno čoveka ne možeš da znaš, ali nikada nisam mislio da on može tako nešto da izvuče.

Edited by Mr.Minus

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

u pravu si, neprimerena je. Da smo neka država, dobio bi 10 godina ko iz pičke

Pa dobice dobrica jedno 3 godine sigurno

(1) Ako je pri izvršenju razbojničke krađe ili razbojništva nanesena nekom licu sa umišljajem teška telesna

povreda ili ako je razbojništvo učinjeno u sastavu grupe ili bande, učinilac će se kazniti zatvorom

najmanje sedam godina.

3 godine mu ne gine, a mozda dobije i vise ako i treba koji moron treba da budes da izvrsis razbojnistvo?!?!

Link to comment
Share on other sites

Sine marmene, jel ti shvataš da je suština problema ovde što je on mislio da ima pravo da otuđi nečiju imovinu, a to da li je čuvao stražu, pretraživao gajbu ili gurao nož pod grlo je irelevantno. Fundamentalno ste fejlovali i ti i njegovi roditelji da pozitivno utičete na njega, dečko je izrastao u nešto što smatra da tako može da dođe i uzme nečije tuđe, i to je još targetovao bednu sirotinju kojoj kad uzmeš penziju, to najverovatnije znači da tog meseca neće imati ni šta da jede. Totalno me zabole kurac što ti je on drugar i što je duša od čoveka, za ovakve stvari bih ja bičevao na trgu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...