Jump to content

EuroBasket 2011


Dobermann

Recommended Posts

@hajli

pod dobar sut, ja nisam mislio na trojke, nego na opsti sut

Litvanci su meč završili sa preko 60% uspešnosti šuta: za dva poena su od 43 pokušaja 27 realizovali, a 11 trojki su postigli iz 20 pokušaja.

jos vecina tih suteva za dva poena je bila sa vece udaljenosti. Tu je tesko igrati odbranu, nije da sada branim nase, odigrali jesu lose, ali ne treba zanemariti to. Ostavlja to i jak psiholoski efekat (ona prica da ljudi nisu roboti je zapravo tacna :>), pa je moguce da je i zbog toga usledila nervoza i losija igra. Znam po sebi kad neko krene da trpa na basketu, bez obzira kako ga cuvao, koliko se smorim :))

sto se tice price oko bahatog ponasanja, znam da se to odnosi na Teodosica, a tu raspravu ne zelim opet da pokrecem zato sto se raspravljalo na prethodnim stranama ovog topika. Mogu samo reci da je Teo neverovatni car!

a za Pauna i Bjelicu, jebi ga, nije da nisam pomislio, ali nista znacajno da bih se drkao na duleta_smora (lol)

u principu, ja sam najvise pizdeo na njihov sut jebeni i na one lolfaulove pod nasim kosem

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Odigrali smo dobro , Litvanci su odigrali bolje. Savan je napravio 3 lol faula pod nasim kosem u borbi za loptu, promasili smo par bitnih slobodnjaka npr Teo ona dva kad je ukrao loptu, dobili smo tehnicku i namernu, slabo smo asistirali. Na nekom sledecem prvenstvu bilo bi super kad bi Perovica zamenili Milicicem/Raduljicom da pokrijemo tu rupu u reketu u drugoj petorci.

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

Im cerial, jesu naši odigrali najgoru tekmu na prvenstvu, ali su Litvanci imali jak vetar u leđa u vidu suđenja.

Sudjenje je bilo korektno... ne kapiram kako su to sudije pomogle Litvancima uopste. Sudili su tehnicke greske i namerne faulove tamo gde ih je bilo.... sudili su litvancima cak faul na 0.03s do kraja cetvrtine itd. Prvi put ustvari da sam imao utisak da je sudjenje totalno fer kad igramo sa domacinom.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Im cerial, jesu naši odigrali najgoru tekmu na prvenstvu, ali su Litvanci imali jak vetar u leđa u vidu suđenja.

Да, она серија царстава кад смо се приближили на седам (или колико већ) разлике је царска:)

Плус што их је срало невероватно, јебига, не мош против тога много. Напад нам је био лош, у одбрани смо се губили после судијских бравура... Савану су јебали матер тотално.

Перовић стандардно дрво, човек треба да чучне да би закуцао, мислим, контам да има шест метара лик и да је то много за хомо сапиенса, али нек набаци одраз бар пет сантима да има уместо два.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

teodosic je iskoristio sve kredite.

ne bi ga vise pustao da igra, iako je nas ponajbolji igrac.

ima covek problem u glavi i kada to resi, bice najbolji plej evrope....

debilcina kosata

lupetaš, 2 tehničke su taktički odrađene, vidi se da nemaš pojma!

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Duda forsira preuzimanje igraca a nece da ide na zonu jer kao eto ovi ubadaju jako trojke, pa i bez zone su nas izubijali trojkama i sta smo uradili?!

pa forsirao je preuzimanje igraca kako bi im sprecio sut :) a kad igras zonu ti branis prostor unutar 6.75 a pustas sut za 3 poena :) znaci bilo bi jos gore kao sto je i bilo :D

jebali vas bjelica i paunovic :) usao je bjelica i sta je bilo ? nista.....paunovic ne ulazi jer ne igra pleja vec beka :) i onda jedino da igramo sa markovicem i paunovicem :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

sudjenje bas i nije bilo korektno...

u prelomnim momentima kada smo spustali razliku se svrialo sve i svasta... jebte ne sviraju korake, gresku u vodjenju, lupe nam na kraju tekme nekakve faulove... drugo poluvreme smo igrali egal... i pored svih tih trojki i suteva litvanaca

ali nebitno sve to... savan ne moze odbranu da igra, jer je preslab...

teo moze ali ili nece ili je zaista sjeban pa igra pod blokadom

rasic zaista u odbrani deluje previse pasivno

krle je napravio prvu licnu gresku 15 sekundi pre kraja utakmice! ej bre! centri nas razbili u prvom poluvremenu a on ni jednu licnu gresku nije stigao da napravi... dakle nesto tu mrdi

bjalica koji udje odradi posao, i izvede ga napolje posle 1,5 min wtf ???

paun car sedi... marjanovic ? ??

i pored svega, verujem dudi, jer je duda car bog otac i nemamo boljeg

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

pa forsirao je preuzimanje igraca kako bi im sprecio sut :) a kad igras zonu ti branis prostor unutar 6.75 a pustas sut za 3 poena :) znaci bilo bi jos gore kao sto je i bilo :D

jebali vas bjelica i paunovic :) usao je bjelica i sta je bilo ? nista.....paunovic ne ulazi jer ne igra pleja vec beka :) i onda jedino da igramo sa markovicem i paunovicem :D

Ne bi jer sve trojke koje su sutirali su ubadali iako smo isli na preuzimanje, samo smo ostavili rupu unutar 6,75 i nismo dobili nista, zato se Duda u sustini i iznervirao jer cak i ako smo branili sut za 3 poena oni su nas napumpali za 3 poena.

Link to comment
Share on other sites

Ne bi jer sve trojke koje su sutirali su ubadali iako smo isli na preuzimanje, samo smo ostavili rupu unutar 6,75 i nismo dobili nista, zato se Duda u sustini i iznervirao jer cak i ako smo branili sut za 3 poena oni su nas napumpali za 3 poena.

pa sam si sebi odgovorio :) lose smo branili igru dva na dva :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

činjenica je da bi sa Darkom bili mnogo bolji..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Najbolji opis sudije Lamonice koji je sudio sinoc od Edina Avdića:

"Ne volim ga, najblaže rečeno, doživljavam ga kao jednog od najlošijih sudija ikada ali da zna nasmijati do suza - zna. Uvijek vodi neke privatne procese na utakmicama. Potpuno se uživio u ulogu košarkaškog Coline barem po teatralnosti i skretanju pažnje na sebe odlukama koje niko normalan ne bi donio. Posebno ga uzbuđuju nošene lopte, kao da doživi erekciju svaki put kada vidi barem i pokušaj nošenja lopte prilikom dribilinga i to svira kao simfonija.

Svojevremeno je u Pioniru sudijskom čedu Navarru odsvirao dvije nošene zaredom nakon čega ječeznutljivi pogled dobio nervni napad. Luigi je krenuo za njim uz riječi: "Aj hrd ju. Van mor vrd end aj vil giv ju teknikal. Ajm vejting....sej samting!". Navarro je samo produžio bez riječi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...