Jump to content

slike forumaša


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

aca hronicar rur irca!

Dule yukanowo kurishava!

edit : pa je l' sam pulen ili nisam!

Edited by aleksandar_

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Poslednji dan na MU sam isao na Point d'Esny plazu, skroz na istoku. Plaza je izgledala super na google earth:

406569_10150478082921739_669551738_9239385_2011473555_n.jpg

ali je vreme bilo veoma vetrovito i oblacno pa sam dobio ovo:

397344_10150478085526739_669551738_9239405_1198732033_n.jpg

pritom zanimljiva stvar je da se plazi ne moze prici jer su na njoj kuce sa visokim ogradama i hoteli.. jednostavno nema prolaza do nje. ja sam usao tako sto na njoj ima neki nauticki klub, i onda, posto sam belac jel, sam jednostavno prisao kolima kapiji i cuvar mi je otvorio bez da postavi ijedno pitanje.. malo sam se okupao ali sam uglavnom gledao sportove na vodi i decake od 10, 11, 12 godina kako se sprdaju na daskama.. razmisljao o njihovim zivotima i kako izgledaju i kako ce izgledati, i poredio sa stvarima koje sam ja radio kad sam imao toliko godina

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

ju sik fak

Kako misliš poslednji dan? Nisam skapirao? Jel se vraćaš nazad za Srbiju ili ...?

vratio sam se vec, malo kasnim s postavljanjem.. bila je prica pocetkom dec.. dao sam otkaz jer je posao postao suvise vezan za navision platformu, jer su njihovi navision eksperti failovali da napravi funkcionalan sync izmedju magenta i navision.. a lova nije bila dovoljno dobra da bih ugrozio buducnost radeci na necemu tako specificnom (i iritantnom) kao sto je magento-navision integracija

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

odvratan je navision i kasni jedno 10 godina za svetom, kao i vecina drugih ms tehnologija..

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

a i riba mu je zabranila da zivi na mauricijusu nakon sto se smestila i ostavila ga :tf:

Edited by gruja

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

odvratan je navision i kasni jedno 10 godina za svetom, kao i vecina drugih ms tehnologija..

da, baš se ne koristi Navision... daj molim te

Takođe slobodno navedi koja je to MS enterprise tehnologija toliko zastarela da se baš ne koristi?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

da, baš se ne koristi Navision... daj molim te

Takođe slobodno navedi koja je to MS enterprise tehnologija toliko zastarela da se baš ne koristi?

gde sam rekao da se ne koristi?

kazem da im je vecina softverskih resenja zastarelo i u najboljem slucaju prati trendove umesto da ih postavlja. navision je savsen primer

Edited by dvnitycker

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Pazi, ja sam imao prilike igrom slučaja da koristim više programa iz Navision grupe, i Navision mi je ubedljivo najbolji. Čak bih se usudio reći i intuitivan utoliko što ako znaš kako da uradiš "jedno", možeš lako da to prebaciš na "drugo", i sam izgled je ok, nije neka "budževina" itd.

Link to comment
Share on other sites

Pazi, ja sam imao prilike igrom slučaja da koristim više programa iz Navision grupe, i Navision mi je ubedljivo najbolji. Čak bih se usudio reći i intuitivan utoliko što ako znaš kako da uradiš "jedno", možeš lako da to prebaciš na "drugo", i sam izgled je ok, nije neka "budževina" itd.

upravo

da ne govorimo o situacijama da small/mid firma u svetskim okvirima (kod nas je mid ako ima 100 ljudi) uzima Nav jer im je SAP preskup. MS je tu pametno odigrao, jer se nisu izložili da pucaju visoko, već su videli deo tržišta gde mogu da zarade pare

i mislio si na Dynamics grupu? :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...