Jump to content

slike forumaša


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

osisaj se!

Samo malo, ne moraš mnogo, kali :D

I popravi te zube jbt.

loš troll je loš

Kali dobrica :D:D::D:

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

riba se cini kao da ima super dupe

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Generalno vazi da ribe koje se bave plesom imaju odlicna dupeta. Ono sto je tu logicno, a meni prosto nije palo napamet jeste da isto vazi i za folklor. Znaci jednom sam slucajno banuo na neki trening, kad nisu u onim nosnjama nego sve nose helanke i sl... Majko bozija, doslo mi da odmah povedem kolo :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Generalno vazi da ribe koje se bave plesom imaju odlicna dupeta. Ono sto je tu logicno, a meni prosto nije palo napamet jeste da isto vazi i za folklor. Znaci jednom sam slucajno banuo na neki trening, kad nisu u onim nosnjama nego sve nose helanke i sl... Majko bozija, doslo mi da odmah povedem kolo :)

a kako ti znas da ona igra folklor? :D

@Reki vidis, za nju mi je nekoliko ljudi reklo da im je bas kao lepa, a meni se nikako ne svidja.

Evo i jedna od juce iz Smedereva, i to sa Sreckom! :)

317103_262797633757796_100000826830999_699067_467417428_n.jpg

Edited by LESkOpoz

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...