Jump to content

Za sta sve moze da se koristi ventilator


Recommended Posts

1. pomocu ventilatora mozete da ohladite vruce jelo kad ste jako gladni

2. ventilatorom mozete da razgalite rostilj kad krene da se gasi

siguran sam da mozemo jos bar 10 -15 primena da navedemo.. ?

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Jel ovo opet neko NGO ispitivanje ili pak neka nova igra na mauricijusu ILI pošto su tamo nazadni hoćeš da na lokalnom TV shopu, sad ovako plav, prodaješ ventilator kao "čudesni 1001 u 1 uređaj"? Priznaj!

eeeenihau ... ja lično koristim ventilator za rashlađivanje, ali i za:

3. najbolji rasterivač komaraca leti - dovoljno je da radi na najnižem "broju obrtaja" i to je taman dovoljno da em otera miris od tebe pa da te komarci ne provale, em i njih same "odnese".

4. Za sušenje veša leti - ako mi treba nešto hitno a i dalje je mokro, stavim na ventilator i vrlo brzo bude suvo. Idealno je da naravno bude polumokro a ne sveže izvađeno iz mašine.

5. Kao "stalak" za košulje - na njega stavim opeglanu košulju koja mi treba sutradan. Idealan je zbog oblika i to (naravno onaj podni ventilator, ne oni mali)

A za šta još ljudi koriste, ali ja ne, a da mi je poznato:

6. Kao noćna lampa - ako ima onu malu lampu na sebi.

7. Kao sastavni deo klima uređaja u kojem ventilator duva u kofu punu leda.

8. Za luftiranje nakon ukusnog ali ručka koji je ostavio mirisni trag u čitavom domu :)

9. Za hlađenje kompa leti kad je vruće a kuleri u njemu ne rade dovoljno dobar posao.

Link to comment
Share on other sites

7. Kao sastavni deo klima uređaja u kojem ventilator duva u kofu punu leda.

video sam jedan genijalan koncept pre jedno 6-7 godina, dok su klima uredjaji jos bili prilicno skupi. sastoji se od toga da se na prednju masku ventilatora montira bakarna spiralna cev. na oba kraja cevi montira se silikonsko crevo, i onda se na veci nivo podigne bure sa hladnom vodom, pa se voda "povuce" kao benzin kroz kraj silikonskog creva, tako da hladna voda cirkulise kroz bakarnu cev i hladi je. kad se ventilator upali, duva kroz ledenu bakarnu cev i dobija se klima uredjaj, lol

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Sve najbolje i tebi vićo!

@ dvini - da, ali to je baš napredno, ovo je bre narodsko ... u sandučar metneš kofu sa vodom, kad se zaledi izvadiš je staviš pred ventilator i udri.

Zapravo, tako rade i ove "fejk klime" koje se valjaju s tim što imaju mnogo manje rezervoare leda i onda se brzo istopi i brzo prođe efekat.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...