Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Slupao i ostao da dodje policija?

Kad ih je slupao, počeo je da mu baca stvari iz kola na sve strane, i pre nego što je otišao, pesnicom je udario u retrovizor, i polomio retrovizor ali i neke koske sebi na šaci, tako da mu je sad u gipsu šaka. Policija je bila tu blizu, pa su na kraju ova dva drugara što su vozila bajs, taj lik, njegova riba i jedan od nas što smo blejali sa strane otišli u sup da daju izjave, i završilo se na dogovornom netuživanju ovog ortaka i tog lika (materijalna šteta ortaka i fizički napad lika), ali će ortak morati na sud zbog neovlašćenog upada u tudje vozilo.

A šta je bilo sa ribom?

To je najsmešnija stvar od svega, riba je stojala tu sa strane i pričala kako nije njegova riba, a kad su se davale izjave, svačiji iskaz, računajući i te ribe, se poklopio i odgovarao je istini (kako sam ispričao da se dogodilo), osim ovog lika - on je počeo da priča da su ''ta dva narkomana vadila nož na njega'' pa je bio primoran da se brani. facepalm.gif

Inače lik je izgleda neki matori delikvent, ima više krivičnih prijava za remetenje javnog reda, za pretnje vatrenim oružijem..

ćavke, jebi ga, trebalo je samo da mu zaključa ključeve u kolima :D

Bili su prepijani i jedan i drugi ortak, teško da bi mu nešto tako suptilno palo na pamet u tom trenutku icon_smile_big.gif Jedino čista želja za sirovom osvetom.

Edited by Никола В Савић

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Moliću se noćas bogu za moje gramatičko-pravopisne grehe.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

mrtav sam prepijan pozz

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...