Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Bio danas na nekom seminaru koji je posle se ispostavilo ispao zapravo reklama za tu neku agenciju što ga je držala, bezveze.

Al' sam dobio dva kupona za sladoled u meku! Doduše, ne na tom seminaru :)

Sad sam odlučiio da odem na neki TF2 server, palo mi napamet.

btw, ovaj kindl, čoveče, stvarno kao list papira da gledaš, nema ko se nije zeznuo i krenuo da pokušava da "skine foliju" sa ekrana.

Link to comment
Share on other sites

Ha i ja sam juce na bulevaru video tramvaj \o/ I svi ga snimaju, kao da je neznamsta :)

Nego, Laki, jel kupujes knjige sa amazona ili imaju "srpske" verzije po netu? Razmisljam i ja da kupim, al mi se ne daje 10+ evra po knjizi, koja jos nece da skuplja prasinu :)

Link to comment
Share on other sites

pa dobro, ne znam zasto je to bas toliko smesno, jer je "i" odmah pored "u", tako da kontam da je misstype. Jedino ako tome pridodamo ovaj fail od pokusaja pismenosti sa velikim i malim slovima. :D

ni meni nije smesan typo, a ne vidim ni fejl sa malim i velikim slovima :c

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

Данас је онај летњи биоскоп на отвореном био постављен на кружном току код Каленића. Ладно су цареви пустили Казабланку, ако сам добро извалио, био сам у пролазу. :)

Е, да, а пошто ветар дува ко луд, један лик стоји иза и придржава платно да га ветар не одува. :))

Edited by Ребел
Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

malo "o". :)

I zaista ne znam sta je smesno u tome da neko slusa Crvenu Jabuku? Pa i taj Plavi Orkestar, jeste to malo chickflick serendanje, ali i oni imaju dobre pesme.

Ili sam ja skroz omasio poentu? :D

na oficijelnom sajtu ima i sa malim i sa velikim o, ne znaju ni sami kako se zovu!

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...