Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

rage-comics-sad-but-true.jpg

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Kako su kilijevi postovi bili čudni, naivni i dobroćudni, nema ni traga današnjem sarkazmu i ogorčenosti, sve neki smajlići :D Pogotovo me oduševljava njegova upotreba slova tipa ''gloop'' i ''qpi'' , prosto genijalno je videti to icon_smile_big.gif

To su perverznjaci ,koji muvaju gloope klinke na kola itd.Ali nema veze meni je samo zao njih ,zato sto oni mogu samo da sanjaju o mojim godinama [:D]

Prostom matematikom 88+2 dolazimo to resenja da je to danasnje 90godiste , sto dovodi do jednostavnog zakljucka da su sad one na redu da to rade [:)]

Svaka cast jebote impresioniran sam postom ^^.(sad bi stavio onaj smajli za klanjanje ali ne znam kako :D)

Sto se tice metalaca potpuno si upravu.

Ali u opste ne mora da znaci da sad ja npr (necu da govorim u mnozini da se nebi uvredjivali ljudi [:)] ) neki klosar metalac ,iako slusam metal,i da ne izlazim u diskoteke (Think about it^^) a jedini jebeni razlog mog idenja u diskoteku je

1)napijanje (obavezno sabijanje da nebi cuo muziku)

2)ortaci

3)Gloope ribe koje treba iskoriscavati pijane [:)]

A pravo da ti kazem to sto si rekao da su najbolje godine 16-18 , i da ih ti nisi iskoristio bas najbolje (nego si bacao hate [:D] kao metalac) mi , tako reci znaci nesto posto cu se potruditi da ja to ne mogu da kazem sa 20+ god.

Edited by śavke

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Kako su kilijevi postovi bili čudni, naivni i dobroćudni, nema ni traga današnjem sarkazmu i ogorčenosti, sve neki smajlići :D Pogotovo me oduševljava njegova upotreba slova tipa ''gloop'' i ''qpi'' , prosto genijalno je videti to icon_smile_big.gif

cavke gadis mi se kao sto se gadim samog sebe iz tog vremena. nije kao da sam sada puno pametniji ali su me u medjuvremenu pregazili ostali ljudi kojima je napacen zivot te su ostale posledice ;)

SREO SAM KILIJA NA ADI I JAVIO SAM MU SE

traktori stari ortak sa sketa

@topik

samo da kazem, ovde javno kako to vec dolikuje, da cu poceti ciglom da otvaram likove koji glume ribama ortake. samo toliko

Link to comment
Share on other sites

ma jok. samo sam se zajebao da pokusam da kazem zenskom mozgu da ortaci mogu da budu

1. pederi

2. oce picke

samo sam se zajebao da pokusam da kazem zenskom mozgu da ortaci mogu da budu

samo sam se zajebao da pokusam da kazem zenskom mozgu

pokusam da kazem zenskom mozgu

da kazem zenskom mozgu

2004244538.jpg

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...