Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Vozim 30 kilometra bajs, odem na brdo radim sprintove i serije zgibova/propadanja, dodjem kući radim sklekove i trbušnjake.. i taman planiram da odmorim večeras uz plazmu-mleko-film, kad zove me ortakinja malopre, kaže pravi se neka ''žalićeš do sledećeg leta ako ne odeš'' žurka kod jednog lika na vikendici, i naravno idem sad da se uroljam u alkoholu i dzaba mi trening ceo dan facepalm.gif

Edited by śavke

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Vozim 30 kilometra bajs, odem na brdo radim sprintove i serije zgibova/propadanja, dodjem kući radim sklekove i trbušnjake.. i taman planiram da odmorim večeras uz plazmu-mleko-film, kad zove me ortakinja malopre, kaže pravi se neka ''žalićeš do sledećeg leta ako ne odeš'' žurka kod jednog lika na vikendici, i naravno idem sad da se uroljam u alkoholu i dzaba mi trening ceo dan

jel ovo za onaj white people problems ili šta? :)

idem da spavam! barem ću da probam! ako sutra budem prek ili opet kuntam do dugo, vi se ponašajte kao da je sve "regularno".

Link to comment
Share on other sites

Mene keva jutros probudila kad je upala sa usisivachem u sobu

Ja ne razumem uopste tu njenu opsesiju da to mora nedeljom u 9 ujutru da radi

OVO.

Born of a broken man, never a broken man.

Ko je jebo preko rura, taj se usrećio u pičku materinu

Link to comment
Share on other sites

Ustadoh, so far so good. Probudio me doduse komsija kojem su stigla drva za zimu. On to uvek tako oko avguta, valjda postuje onu "ko rano rani".

Ćale kod mene još u julu nabavio drva za naše parno grejanje, tad su valjda mnogo jeftinija.

@Topic: Došo sam kući u 6 ujutru, čim nisam postovao gluposti ovde, znači da sam toliko mrtav bio da nisam imao snage da sednem za komp, evo sad me probudila ogromna žedj. Na zajebanciji sam muvao onu Bebanovu ribu, devojka je jebeno prelepa, pa mi je prilaz bio : ćao, samo moram da ti kažem nešto - jaaaaako si lepa, oduševio sam se i morao sam to da ti kažem [roflmao]

Ona se tu posramila malo, i ništa onda smo upali u spiku, zajebavali se, sve do jaja, medjutim cura je stoner klasičan, dok smo sedeli smotala je 3 buksne, a ja već duže vreme nisam duvao niti planiram, i stvarno mi je drago što sam svaki put odbijao kad mi pruži dzoint, jer obično umem da gazim preko svojih odluka zbog riba. Dalje se već ne sećam šta je bilo jer sam se razvalio od alkohola, ali znam da sam hvala bogu bio dovljano normalan da ne nasrćem na nju kao pijana zver, jer ipak ima dečka, ali zato imam br telefona \o/ \o/ \o/

Edited by śavke

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...