Jump to content

Koji telefon?


togFU

Recommended Posts

Pazi, ako izuzmemo naziv i to FB dugme meni taj Chacha deluje kao vrlo solidno zamišljeno rešenje - spoj Nokije E71 i Android telefona, deluje da bi trebalo da bude jako dobro. Doduše nešto ga hejtuju za bateriju... Ali jel ga neko probao?

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ne znam, meni deluje kao ona filozofija - heh, ovaj telefon nam nije baš nešto dobro ispao, kako da ga učinimo da ljudima bude zanimljiv ... hej, što ne stavimo "facebook dugme". Wow, ti si car marketinga, wow!

Kao onaj strip kad FB uzvraća udarac za Google+a :)

Link to comment
Share on other sites

Pazi Facebook dugme je retardacija realno, ali ja da sam mogao da nađem ovde kod nas normalan telefon sa full qwerty tastaturom i androidom to bih prvo gledao. Problem je što kod nas ne možeš da nabaviš neke Motorole i sl koje su se napolju dobro pokazale, a ovo mi deluje kao ok rešenje. Naravno ako izuzmemo ime i famozno dugme :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ne znam, meni deluje kao ona filozofija - heh, ovaj telefon nam nije baš nešto dobro ispao, kako da ga učinimo da ljudima bude zanimljiv ... hej, što ne stavimo "facebook dugme". Wow, ti si car marketinga, wow!

Kao onaj strip kad FB uzvraća udarac za Google+a :)

Daj taj strip!

Edited by nickwood

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Nikola , ja sam kupio c5-00 pre jedno sest meseci i prezadovoljan sam.Ako ne slusas mnogo muziku(na sluskama ofc) , baterija traje i po 5-6+ dana.Telefon je izuzetno funkcionalan(kamera 3.2,2-4gb memorije,tastatura je savrsena..) i vrlo lep ,ali ona sivo-bela varijanta,ostale ne gotivim.U prvu radnju u koju sam usao na Spensu telefon je kostao 18-19.000 din , a na kraju sam isti takav nasao,nov naravno, za 10.000 kod Futaje.Savetujem ti da prosetas po gradu , isplati se.

pozvoz

Edited by HitCrit
Link to comment
Share on other sites

@ metalne NokiJe, i NokiJe uopšte:

Ortak i ja smo se naotvarali telefona u zadnjih godinu-dve, i zaključili da su Nokia telefoni u zadnje tri godine krš živi. Glup softver, loše kamere, očajan dizajn, i, što je najgore, loše su konstruisani. To što imaju metal spolja nije nikakav garant da je telefon izdržljiv - štaviše, u slučaju Nokia telefona, taj metal je obično držan od strane užasno nekvalitetnih plastičnih elemenata u kućištu telefona, sa minijaturnim šrafićima.

To u praksi znači da metalni poklopci prenose svu silu udaraca na plastične delove u kućištu (da je tu spolja plastika, bar bi deo sile udarca apsorbovala, a i lakša je, pa bi nekvalitetna plastika unutar kućišta trpela manji udar). I, opet, bolje da pukne plastična maska spolja, pa je zameniš, nego što metal spolja ostane neoštećen, a prsnu rupe gde su šrafovi, plastika oko ploče za signal, displej, itd.

@topic: pa, jebiga, ne znam da ti kažem šta da kupiš, ali nekako osećam obavezu, pa i dužnost, da ljude upozoravam na to koliki su krš telefoni Nokia u zadnje vreme, i da ih treba izbegavati... Jesam li rekao da su ružne? A, jesam... E, pa ružne su, takođe!

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

A desire Z, beše se tako zove, on je imo ful tastaturu?

On ima slide out full tastaturu, zbog toga je debeo, tipa deblji je za nekoliko mm od običnog Dezire, a od Samsunga koga sam ja uzeo je bar 2,5 puta deblji. Zato sam i odustao od toga, a i generalno mi je mnogo bolji taj Blackberry/Nokia E71 dizajn gde imaš full tastaturu dole, a iznad ekran, generalno mi ne treba toliko veliki ekran (mada se ne žalim sad na ovaj moj), a treba mi funkcionalna tastatura, i zato mi je taj oblik nekako najgotivniji, pa prosto mi je logično da ga upare i sa Androidom.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

E, a sta uzeti sad za 120e? : )

koji deo touch screen ni slucajno nisi shvatio:))))

i da,aj i ja da hajdžekujem topik

htc chacha ili wildfire?

Problem? coolface-1.png

Inace Vajldfajer all the fucking way, generalno ne gotivim te qwerty telefone a o imenu/fejs dugmetu i ostalim gejemo stvarima necu da komentarisem.

infidel

Link to comment
Share on other sites

iiiii na kraju sam kupio...

SAMSUNG LOL

12.jpg

http://www.mobilnisvet.com/mobilni-slike-uzivo/3024/Samsung/C3750/1/

Metalno kućište, bez nekih funkcija, malih dimenzija, baš ono što sam tražio. Uz to sam ga novog platio 65 evra, sasvim ok.

Čuo sam da su samsung slajderi ranije bili baš loši što se tiče kvaliteta, ovo je model od pre par meseci valjda, tako da se nadam da su to ispravili :)

Link to comment
Share on other sites

Pazi Facebook dugme je retardacija realno, ali ja da sam mogao da nađem ovde kod nas normalan telefon sa full qwerty tastaturom i androidom to bih prvo gledao. Problem je što kod nas ne možeš da nabaviš neke Motorole i sl koje su se napolju dobro pokazale, a ovo mi deluje kao ok rešenje. Naravno ako izuzmemo ime i famozno dugme :)

this.Realno smara me touch screen,hocu qwerty,a android:)E sad jbg sto ima fejsbuk dugme,nisam ja kriv,ali dobro,sad ga sigurno necu uzeti da biste se i dalje druzili sa mnom:)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...