Jump to content

Неки добар МП ФПС...


Doolio

Recommended Posts

Пика ми се неки мултиплејер фпс, ухватио ме неки неиздрж:) Играм WoT и до јаја је, али није ФПС сам по себи, са чикицама и напуцавањем. Играо бих нешто фенси, да није скроз квејк/ут/warsow, али да није ни rainbow six/ofp, дакле, вероватно би нешто од ових модерних популарних пуцаљки вршило посао. Контам да бих дао и паре, али то повлачи пар ствари за собом:)

Прво, пошто сам квејк генерација, а кантер са играо јако мало, у принципу сам прескочио принцип играња оваквих игара, тако да сам просто речено, преглуп и неискусан. Колико знам, у овим CoDovima има неко левеловање (играо сам модерно ратовање кеца нешто слабо, па се сећам да је било тих трипова), што би било океј са те стране, јер бих играо са идиотима док се не саставим мало. Барем сам ја то тако схватио. Друго, ако бих давао кинту, узео бих нешто што неће да прсне за пола године и што је невероватно добро организовано, подржано итд. јер као лик који је играо народне игре дваес и кусур година, не бих поднео да платим за игру, а да се она дрзне да трокира на неком плану:)

Постоји ли нешто такво? Немам нешто јак комп, тако да претпостављам да неки black opsovi не долазе у обзир, а опет, да ли се маторије игре пикају и да ли ће се пикати...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Вуди:

Па нећу неки квејк, оћу ова војна геј напуцавања где си геј и не скакућеш и онда те убије неко, а ниси га ни видео:)

Пеја:

То ми је неки неостварен трип, увек сам хтео да играм нешто такво, ал никад нисам имао комп за то, а и имао сам трип угроженог хипстера јер су ми ''напали квејк, грозна деца, не знају шта ваља'' па сам прескочио последњих десет година тих ''аркадно-реалних'' трипова, а хтео бих да ускочим у то:) Ако ме прође, ето, бар знам:) А колико се сећам, свидео ми се тај CoD што сам играо нешто мало, а сад сам се сетио да сам играо и MoHAA кад је изашао ономад пре деценију и нешто и да ми је геј снајповање по Стаљинградима било до јаја:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Вуди:

Па нећу неки квејк, оћу ова војна геј напуцавања где си геј и не скакућеш и онда те убије неко, а ниси га ни видео:)

Arma 2: Free?

Razlika na Armu 2 original je u tome sto nemas single player kampanju i ne moz' furas HD grafiku (nije mi bas najjasnije na sta su mislili).

Everytime I cross the line

I push the boundaries out a little...

Link to comment
Share on other sites

Пробао сам то и слаб ми је комп. Пробаћу овај модерни CoD што Вуду рече, скинућу и двојку да видим како ради.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Да, ал то је маторо и некерберски, могу да замислим какво је то играчко искуство кад улети млади Дуле отприлике без мауслука, врти се на стрелице и пуца у своје:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Vec sam ti odgovorio na drugom topicu,nema tu nesto mnogo izbora za fps.Imas besplatne koje sam ti tamo naveo,a od ovih "kvalitetnijih" Cod,Battlefield.

U vecini igara to levelovanje sto ti spominjes ti otvara nova oruzja i perkove,nema tu neki talent tree.

Ako nisi igrao,a hoces da dajes pare(ne moras ima dobrih private servera) onda uzmes CoD 4 i tvojoj sreci nikad kraja ;)

Evo ti i ova top lista f2p,mozda ti se nesto svidi.

edit:Imas i TF sto oni kazu [:D]

Edited by Katsu

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

Екси:

Па онда бих могао да исконтемплирам о инсталацији дотичне игре:)

Катсу:

Да, да, нисам ни мислио да је неко рпг левеловање, него више у смислу да ако сам нуб, играћу се са другим нубовима ваљда, постоји неки систем који одваја играче по искуству, ако ништа друго. Пробаћу CoD4 на пар пирата, да видим.

Што се тиче бесплатних, скинуо сам их 7-8 у последњих пар дана и углавном су прелол, полако гравитирам ка ''колко пара толко музике'' ставу.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Да, ал то је маторо и некерберски, могу да замислим какво је то играчко искуство кад улети млади Дуле отприлике без мауслука, врти се на стрелице и пуца у своје:)

Pazi, da se ne lažemo, trebaće ti neko vreme da naučiš mape, kao na kraju krajeva i u bilo kojoj drugoj igri, ali sve drugo si "egal" sa ostalima.

Em su sad nagrnuli mnogi kad je postala free pa je pravo vreme da kreneš da pikaš sa ostalim nubovima, da tako kažemo, em sva neka napredna oružja koja drugi imaju su jednaka sa tvojim osnovnim jerbo im nešto "fali". Tipa, osnovna puška ima dmg 50 i ništa više, a ta neka alternativna ima slow ali je dmg 30 itd. I onda posle nekoliko dana igranja skapiraš i šta koje od oružja radi i to je to.

Link to comment
Share on other sites

Soldier klasa u TF2 je građena po uzoru na Kvejk, možeš da rocket jumpuješ po mapi :)

Да, да, нисам ни мислио да је неко рпг левеловање, него више у смислу да ако сам нуб, играћу се са другим нубовима ваљда, постоји неки систем који одваја играче по искуству, ако ништа друго. Пробаћу CoD4 на пар пирата, да видим.

Tako nešto nema u CoD4. Igraš sa svima na istim serverima.

Link to comment
Share on other sites

Mada mozes opet da probas War Inc. Battlezone :)

Posle prvog utiska da je sranje,dali smo joj sinoc josh jednu sansu.Igrali Cali i ja sa josh par ortaka i ok sprdnja bila...al ono,sve sto igras sa drugarima ti bude ok ;)

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

Пробаћу ТФ2, некад:)

Ти БФ хероји ми не уливају неку претерану сигурност:)

Инсталирао сам CoD4, ставио неке ботове, ишао на неке кретенске сервере и оно, кул је игра као игра, ал ја тамо ништа не видим, баш сам деда:) остаје да се види јел то коначно стање или треба да се навикнем на принцип:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

CoD 4 i 6 (modern warfare 1 i 2 zapravo) i Team Fortress 2 bih ti i ja preporucio, imajuci u vidu "parametre" koje si izlozio. Steta sto nisi dolazio na TF2 na RHH... to je bila casual FPS fiesta, koja je zapravo samo retko casual.. :p

Инсталирао сам CoD4, ставио неке ботове, ишао на неке кретенске сервере и оно, кул је игра као игра, ал ја тамо ништа не видим, баш сам деда:) остаје да се види јел то коначно стање или треба да се навикнем на принцип:)

A, ma to je stvar navike, pogotovo u CoDu. Meni je trebalo par nedelja da naucim lejaut mapa, da se naviknem na teksture, da nemam osecaj kao da sam pile u sred klanice...

Link to comment
Share on other sites

Играо сам мало TF2 i malo CoD4 и оно, добре су обе, само што се мени тренутно више игра CoD:) У TF ми се свиђа напуцавање и физика/механика, али ми се не свиђа ''класност'' иако верујем да је то окосница игре:)

Елем, извалио сам да излази ово, па ако буде ваљало, ето не само мени, већ и свима радости јер, гле чуда, пикаћемо ко Рује и Њемци коначно:

http://www.heroesofstalingrad.com

Сад ћу да скинем кеца да видим шта се може очекивати.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ја сам приметио неколико читера на овим пиратским, е сад, срање је ако је тако и на официјалним серверима или како то већ иде са CoD играма...

Шта је РОД?

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

mw2 nema dedi servere, tako da tamo pogotovo vrvi od chitera... mw1 u glavnom igraju hc likovi, sa ponekom pojavom budala ima dedi servere one klasicne (mada realno nisam igrao skoro nemam pojma zaista kakvo je stanje), Waw je nazalost prepun chitera na dedi serverima kojih je sve manje i manje i zbog slabe podrske od samog starta mislim da ima najmanji broj igraca, black ops ima iznajmljene dedi servere, i izuzetno malo chitera ima i danas (iznenadjujuce zapravo).. cod2 keva :D

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...