Jump to content

Неки добар МП ФПС...


Doolio

Recommended Posts

Који смор, нисам дебели Амер да пазарим игре од сто иљада марака на сваких пола године...

И јопе, шта је РОД?:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E, инсталирао сам Modern warfare 2 и оно, трипујем да ми боље ради од кеца или барем исто, не знам како је то могуће, или боља оптимизација или су видео опције комплексније, па може да се спусти доста ствари. У сваком случају, нисам успео да сконтам како да играм крековани мулти, па сам играо нешто мало сингл, ал он је смор тотални, тако да не могу да издржим дуже од пет минута (мрзим скрипте).

Па јел може неко мишљење, пошто ми се кец свиђа скроз и трипово сам да га пазарим чак, ал ако двојка ради исто, а боља је, онда бих узео двојку. Па оно, јел да узимам овако ''на слепо'', иако нисам видео мулти? Ја претпостављам да не могу да се зезнем јер контам како они штанцују наставке, па трипујем да нема ту шта да ми се не свиди...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Eво као читао сам и брате, испада да је срање... Нема дедикејтеда лол? девет на девет макс лол?

Што се тиче твоје бриге, бриге немај! Ја СВЕ изгустирам за две недеље, тако да практично не могу да се зајебем било шта да пазарим [:D]

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ахаха:)

Није то, него изгустирам брзо ствари, али волим да могу да не изгустирам ако оћу, а понекад се то и деси. Другим речима, one-shot игре не признајем, као и оне скриптоване или кратке. Мултиплејер и сендбокс и рнд генерисање нивоа зато ценим. И то све иако нисам дао паре никакве. А сад планирам да заправо купим игру, тако да то има додатну тежину. Зато размишљам шта да узмем оволико, у животу сам узео само WoW и нисам ''лак на обарачу'' што се игара тиче.

Него, шта ви мислите о MW vs MW2 оригинал?

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Eх, Лоше друштво два и ЦрнеОперације су ван мог домашаја за длаку, јер пиче на неких 20-30 фпс, што је океј за неки Свијет тенкова, али за овакве игре је недовољно.

Лол па на оној листи кеца нема уопште, а двојка се игра више од свих игара тог типа. Сад сам збуњен:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

mw2 je sranje :)

preveliki hitbox ima, tako da pucas oko igraca i pogadjas

prelako se dobijaju killstreakovi i previse toga leti oko glava u toku igre

netcode je los jer je jedan igrac uvek host

black ops je nesto izmedju mw i mw2 ali ni njega nisu odradili bas najbolje, sto se mene tice svakako je bolji od mw2 i to mnogo

ja sam u multiju najvise uzivao u cod2, waw i mw1, black ops... cisto da dam neke smernice

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Пробао сам и то, неје ми се дојмило:)

Бај д веј, брате, модерно ратовање два ми ради без претеривања дупло боље од кеца, сконтао сам крековани мулти, па сам се играо мало... Али ми повремено прескаче миш лол, који не прескаче нигде више лол? И да, има превише сервера, тако да не вреди узимати двојку оригинал. Највероватније ћу дузмем кеца иако има сервера, ал оно, да се играм ко господин човек. Блекопс ми не ради лијепо.

Сад ме смара што који курац кец не ради ко двојка...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

[:D]

Глупи MW2, ја не могу да верујем да продукти овог ранга (скупоће) имају овакве гличеве, гуглао сам и испада да је проблем са скакањем миша стандардна ствар лол. Е јебем ти компанију. Ништа, изгледа да је MW1 ол д веј фор ми!

едит:

Лол, решио сам проблем тако што сам смањио полинг на 125 херца и онда сам гуглао и сконтао да је и то стандардна ствар, али овај пут са win7, јеботе како технологија напредује, све више нема везе са животом.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

mw2 je sranje :)

preveliki hitbox ima, tako da pucas oko igraca i pogadjas

prelako se dobijaju killstreakovi i previse toga leti oko glava u toku igre

netcode je los jer je jedan igrac uvek host

black ops je nesto izmedju mw i mw2 ali ni njega nisu odradili bas najbolje, sto se mene tice svakako je bolji od mw2 i to mnogo

ja sam u multiju najvise uzivao u cod2, waw i mw1, black ops... cisto da dam neke smernice

meni smeta to shto je jedan uvek host i ako je host neko ko zna da igra - uglavnom taj tim dobija partiju.

osim toga - sve mi je kako treba da bude.

meni je igra predobra jer, u odnosu na cod4 i cod5 (koji sam i najvishe igrao), nema toliko iritantnih sranja (juggernaut, martirdom koji ovde ispada jedino ako 3-4 puta zaredom umresh, da ne pominjem vozila predosadna), a sve shto i jeste iritantno (counter-uav, uav, helikopteri i avioni) mozhe da se srushi i unishti. takodje, za razliku od chetvorke - zapravo short range oruzhja imaju smisla i primenu...

sedmicu nisam igrao pa ne mogu da komentarishem, ali s obzirom da su je radili isti ljudi koji su radili i peticu - verujem da bi mi se svidelo...

svakako je preterivanje reci da je igra sranje

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Ја нисам приметио нешто да је било који од та два неаркадан:) Мислим, исто ми је, у двојци се можда брће трчи, али зато много брже гину ликови кад се узме у обзир дефаулт мод код обе игре. Са друге стране, геј је број играча - са треће стране, кад имаш педесет ликова у кецу, видиш да ниједна мапа нема везе са тим бројем и да је опет готивније играти 10 на 10 или нешто у том стилу.

Међутим, крекована двојка ради перфектно и има зилијарду сервера и контам да нема разлике у односу на оригинал, док код кеца није баш тако.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

mene kec ubija u pojam jer su short range oruzhja pointless. svi nose kalashe ili snajpere, chuche negde i chekaju te da pridjesh. jebiga, ja sam kvejker i ubija me takvo igranje. hocu da se zabavljam. da volim realnost vishe od arkade izasho bih iz sobe nekad.

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

lage, ako ti smetaju gay perkovi, promod server i gg (pricam za mw1). a to za smg/sotku je sranje stvarno. malo se manje primecuje kad igras na hardcore

gledao sam orkata kako igra sa snajperom tdm (u snd ipak mora da se steka malo vise) lik je bog jebeni, mobilan je bolesno, menja pozicije, ide u napad prvi, covek bi pomislio da igra close range klasu. ofc uvek prvi i natera ljude da livuju jer se smore lol. kampere mrzim iz dna duse, a ovo je milina za gledanje (bolt action snajp btw)

Edited by Dr. Steinman
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...