Jump to content

Panzer Corps


brue

Recommended Posts

prešao sam za 14. poteza, bez prizemljivanja ičega. Ne znam da li si provalio po prethodnim postovima, ali imam poprilično lovaca i očistio sam nebo od svega za 3 poteza.

Sad me muči dilema dal da idem na Kijev il Moskvu.

Jesam - nego komentarisem u globalu. Ako nemas jaku lovacku avijaciju - bombardere ces morati da zaboravis na neki period u Barbarosi.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 110
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E nikad ih nisam koristio cak ni u originalnom PG-u. Uvek Stuka + pratnja (ziveli fw 190a ! :D ). Medjutim posto je PG za mene imao replay value koji se ogledao u menjanju kombinacije jedinica kojima prelazim igru - verujem da cu sledeci put probati samohodnu artiljeriju i lovce-bombradere umesto sadasnjih 17ca i Ju+BF/FW

EDIT:

Trenutno sam i ja na Kievu, za 5 turnova sam prosao kroz Kiev sa zapada i kroz oba severna grada i ostala su mi jos dva grada da ih zauzmem, a to ce u dva poteza da se desi posto sam pocistio skoro 95% ruske vojske, bar tako kazu moji izvidjaci :D

EDIT 2(Ja sam imbecil):

Kiev mi je bio ultra lagan jer sam imbecil zaboravio da pomerim jedinice koje sam dobio na pocetku misije. I komp se lepo izmesti iz ukopanih pozicija i napadne me i to je bilo to.

Edited by BarcaS take 2
Link to comment
Share on other sites

AI je prilično loš.

Moskva 1941. je bila prilično laka kada sam shvatio da su Rusi sasvim zadovoljni da stoje u rovovima fronta dok ja guram dalje ka cilju. Čak je jedna pešadija ostala na dva polja od nebranjenog grada i rešila je da nije vredno pakovanja pešačenja.

Još jedna stvar koju sam primetio je da im se diže patka na AA topove. Spremni su da izjure iz odlično branjenih mesta samo da bi pripucali na PVO jedinice.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...