Jump to content

Zanimljive slike


Recommended Posts

Ja koliko sam skontao postoji "provalija" broj 2 koja se ne vidi na slikama, mada bi bilo lepo da neko slika to pa da vidimo o cemu se radi [:)]

Edited by Invader

It's kinda hard when you don't know the meaning, but everything happens for a reason

Link to comment
Share on other sites

Tu nema skretanja u levo još jedno tridesetak metara, a izleteo je iz krivine koja ide u desno :)

Inače, da, iza te zgrade je neki neodržavani pad u prilično dubok jarak sa nekim potočićem dole, kad god sam se vraćao iz škole kao klinac tuda uvek mi je bilo čudno kako se usred grada nalazi tako nešto opasno.

EDIT:

Our CSI team is on the spot:

nesreca.jpg

Znam da ne izgleda ovako sa slike kao izlazak iz neke žešće krivine, al to je drugačije na samom terenu. Plus što ceo taj deo važi za autostradu za besnu vršačku žgadiju koja vozi reli svojim skupim kolima i uzbrdo i nizbrdo.

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Opstina Suto Orizari, Skoplje facepalm.giffacepalm.giffacepalm.gif

dscn1555l.jpg

dscn1556b.jpg

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Kad smo kod fejsa upravo sam se prebacio na ovaj novi timeline trip, ljudi su iz korena promenli izgled profila.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

jel moguće to uraditi bez da ga verifikuješ mobilnim ili karticom ?

Moguće, ništa ja nisam verifikovao :D

Samo sam pratio ove instrukcije - http://www.b92.net/tehnopolis/aktuelno.php?yyyy=2011&mm=09&nav_id=544155

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...