Jump to content

SD Partizan 11/12


alfa

Recommended Posts

Koja smehoteka ovo je postalo vise smesno. Pocev od golova koji smo primili u prvoj tekmi do ove sada. Nisu sutnuli na gol 70 min da ne racunam penal , mnogo smo bolji bili od njih ali da svira onaj penal koji je mogao da svira a i nije morao u 80% slucajeva se ne svira , jeste da su nam iste takve svirali na svetskom prvenstvu ali ovde je direktno uticao na ishod utakmice (mora da vrati nekako goste u igru ) jer realno da nisu dali gol iz penala primili bi jos jedan sigurno do kraja , posle toga nam je pala koncentracija i sve je u kurac otislo. Sviraju nam ofsajd onaj koji nije ni postojao jer se ovaj ubacivao iz drugog plana , a o ostalim odlukama sto se tice kornera i drugih stvari nemam reci. Realno i ovaj retard Miljkovic je mogao bolje da odreaguje ali ne bi bio Srbin da ne igra rukom.

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 796
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

šta da mi objasni? igrao je rukom, penal čist ko suza. Isto su to sudili i Kuzmi i Vidiću, nema šta da se bunimo

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ma nemoj te priče sred šestensterca, kraj, zapizdina šesnestearca i sl. Jel bio unutar, jeste, jel igrao rukom, jeste. Šta bre vi hoćete ljudi? Da li je moguće da ste toliko nerealni. Navijam i ja za Zvezdu, ložim se, ali ono, dajte malo razuma

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Da smo mi igrali, isto bih rekao da je penal, kao i oba penala na SP što smo napravili. Odigrali ste ljudski, svaka čast, da niste imali sreće, niste, ali penal je bio, kao i onaj u prošloj tekmi

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Važno je da nismo igrali kao sisice, napadali smo, sada što nismo prošli imam listu razloga koji nisu opravdanja već pljuvanje svih, od uprave do pojedinaca, ali mi živimo u Srbiji i mi igramo fudbal kakav igramo. Meni je važno da su pokazali volju, a za ostalo neću da se nerviram. Da prođemo u Ligu Evrope, jeste da će nas karati svi ali šta da se radi.

Koliko me nervira Vukić (umrećunaterenu), toliko me oduševljava Sale Ilić. Ovako se nije trudio ni kada je bio mlad, trči, bori se sa svako šansu, itd. Jeste da igra drugu poziciju sada, ali stvarno se trudi više iako je stariji od ovog mrtvog Vukića. U 12 minuti je igrao glavom u trenutku kada je ležao na zemlji i kada je magarac iz Genka išao na istu loptu kramponima. Oduševljava me!

Link to comment
Share on other sites

Važno je da nismo igrali kao sisice, napadali smo, sada što nismo prošli imam listu razloga koji nisu opravdanja već pljuvanje svih, od uprave do pojedinaca, ali mi živimo u Srbiji i mi igramo fudbal kakav igramo. Meni je važno da su pokazali volju, a za ostalo neću da se nerviram. Da prođemo u Ligu Evrope, jeste da će nas karati svi ali šta da se radi.

Koliko me nervira Vukić (umrećunaterenu), toliko me oduševljava Sale Ilić. Ovako se nije trudio ni kada je bio mlad, trči, bori se sa svako šansu, itd. Jeste da igra drugu poziciju sada, ali stvarno se trudi više iako je stariji od ovog mrtvog Vukića. U 12 minuti je igrao glavom u trenutku kada je ležao na zemlji i kada je magarac iz Genka išao na istu loptu kramponima. Oduševljava me!

koju li si ti utakmicu gledao,pa vukic i volkov su bila 2 najbolja igraca na utakmici,slazem se sa cinjenicom da je i sale bio odlican ali vukic ovako dobro nije skoro odigrao...covek koji je poznat kao smirena osoba,video si samo koliko je popizdeo kad je onaj ciganin pokazao na penal...tu se vidi koliko mu je sve ovo znacilo...glupo je da ga pljujes bez razloga...nema sta da im se zameri,idemo dalje,sto se tice desnog beka,mislim da su i aksentijevic i rankovic mnogo bolji od miljkovica...

Link to comment
Share on other sites

Bio sam na severu kad je penal bio, i nisam video da je igrao rukom, kontam da se bolje na tv-u videlo

Znaci mnogo smo bolji bili, napdali , i jako mi je krivo samo zato sto su nam tako posrani gol iz penala dali a na celoj utakmici su imali svega 3 neke polu shanse a mi 30 pravih shansi

jednostavno nismo imali srece pa to ti je...

Drago mi je da se cigani raduju sto smo ispali, a i ja cu njima u sledecem kolu kad im dodje Sevilja :tf:

Link to comment
Share on other sites

penal je penal,partizanu se sudi,realu se ne sudi.Uostalom ko jebe Miljkovica kad je zazmurio,pa to ja znam da ne sme da se radi,a ne neko ko igra u Partizanu,i to defanzivca.

Genk je jedna jadna i smesna ekipa,kao sto sam predvidio,ne mogu da verujem da niste prosli.

Robi Prosinecki vam odradio vrhunski skauting,Volkov i Pasheko dva najbolja igraca na terenu,uz Vukica,slazem se.Neca Tomic najbeskorisnija masa koja se pojavila u srpskom fudbalu.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...