Jump to content

Google lansirao Google+


Lucky

Recommended Posts

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

google+ je od starta imao video chat, to im je jedan od glavni featuresa.

Da, nisam obraćao pažnju na hangouts, ovo je u stvari "me too" cludge feature MSa i FBa :fp:

Pročitah danas da FB sprema html5 mobile platformu za iOS uređaje sa facebook igrama, aplikacijama i kreditima...

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Najjachi su mi ovi shto im smetaju reklame na fb-u, neko im daje servis za dzabe i pritom se bune shto je ostavio polje za reklamu koje pritom ja lichno ni ne primecujem. Ako ce neko zbog malo prostora na mom ekranu da zaradi milijarde, sa zadovoljstvom cu mu isto ustupiti a pritom nije napadno uopshte...

Edited by Goga[TT]
bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

nije problem što ti pokazuju reklame nego što čitaju sve što si napisao i što su tebi napisali ne bi li bolje odabrali koje reklame da ti prikazuju. i što treba da veruješ da je to jedino što rade sa sakupljenim podacima.

Link to comment
Share on other sites

nije problem što ti pokazuju reklame nego što čitaju sve što si napisao i što su tebi napisali ne bi li bolje odabrali koje reklame da ti prikazuju. i što treba da veruješ da je to jedino što rade sa sakupljenim podacima.

E upravo ovo. Sto je najgore od svega to je izgleda praksa svih kompanija u jebenom univerzumu :(

Prosle godine sam se zabavljao sa curom iz Zadra... Ona gmail adresa, ja gmail adresa - potpuno neutralno nazvane sa nikakvom konotacijom o nacionalnoj pripadnosti ili geografskom prisustvu. Od juna do septembra mi je google iskakao sa "have summer fun in croatia". Kako smo prekinuli veridbu i prestali da se dopisujemo - tako su prestale Croatia reklame.

Link to comment
Share on other sites

skapirao sam te ja... ne verujem da su ti sad oni citali chat, nego si jednostavno bio najaktivniji sa njom, a ona je iz Zadra.

opet, ne vidim u tome nista lose, cak mi je to i veoma korisno...

Edited by alpha

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

nije problem u reklamama, nego je problem što su negde sačuvani podaci o nečemu što bi trebalo da je privatno, i što je odluka jedne komercijalne kompanije da li će da ih koristi za reklamiranje ili za ko zna šta. svi znamo da su kompanije koje jure profit bastioni etike :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...