Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Kupio juče solidan bajs i danas nisam silazio sa nega, sad su mi noge kao dva dzaka kamenja.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

dosao bratovljev drug i nesto smo kenjali o gugl plusu i fejsbuku, privatnosti i tako tim glupostima.

bio sam siguran da je sve "gotovo" deaktivacijom, al' jok. covek treba da radi pretragu sa gugla da bi uopste dosao do stranice o brisanju.

i jos kao, imam 14 dana, pa ce onda da se izbrise. jebote koliko se uzdaju u zavisnost, jos su sve to lepo i uredno sakrili.

jebemimoca.

naravno, mozda ovo svi znaju, al' ja jok =(

jeo sam neku lepu domacu picu, posle godinu dana, prebih se [:)]

Link to comment
Share on other sites

Ја будан од пет, ал причајте ми је увек лол топик

Иначе, понекад ми није јасно колико сам аутистичан заправо:)

Успео сам да одем до агенције за регистрацију, дам им све паре и број телефона да ме зову (јер смо се договорили да буде готово сутра, наравно, ја њима фон нисам узео) и кад дођем гајби да сконтам да заправо немам никакав папир који каже да сам платио, нити било шта... Мислим, контам да неће да ме јебу, ал замисли да оће лооол

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Da, i one trol uplatnice sa 2 primerka, gde jedan ostaje banci, a drugi dajes tamo zbog cega si i uplatio. A za tebe nema primerka. Mislim wtf :(

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

ja se uglavnom setim, al često dobijem onaj preneraženi "pa ne misliš valjda da ćemo te zajebati" pogled kad tražim neku priznanicu

Да, ал онда кажеш ''ма јок, него заборави човек'' :)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Svratio sam sinoć sa Pavlom do Ušća, pošto je otkazao DVD u ključnom trenutku, a samo tamo su radile radnje...

I pričamo nešto o patikama tipa:

L "E ali da onaj Pegasus ne košta 15k možda bih i pomislio da ga kupim iz ljubavi i sve to..."

P "Mhm..."

L "Mislim i 12 je previše, pa i 10..."

P "Mhm..."

L "Ok. realna cena je max 6k, ali da mi traže 8 pristao bih da me zajebu ako je remake baš dobar!"

P "Ok. ajmo u Nike."

"VELIKO SNIŽENJE SVIH MODELA PATIKA! AIR PEGASUS 8K!" :tf:

Mišković mi čita misli... :(

Ali nije dovoljno dobar remake, pa ih nisam kupio. ;)

.: l@w
.: co-founder of kouteki

Link to comment
Share on other sites

Da, i one trol uplatnice sa 2 primerka, gde jedan ostaje banci, a drugi dajes tamo zbog cega si i uplatio. A za tebe nema primerka. Mislim wtf :(

pa ti uzimaj one od tri, problem? :) Ja redovno kupujem te od tri u Savremenoj i na tako tim mestima.

ili, ako nemaš te od tri, popuniš dve od dve, tako mi rekli u pošti, tj. popuniš samo jednu ali uzmeš od druge onaj kopija primerak :)

Link to comment
Share on other sites

koje krljanje sa madjarima jebote...ovaj mikic je inace retard, manje je bitno to sto u trenucima kad preokrecemo posle 4 gola razlike za njih on zvuci kao da prenosi umetnicko plivanje, nego sto ima izjave tipa "madjari osim onih furioznih 12 golova u 3 cetvrtine nisu vise nista pokazali" (?!)

a da, cuo sam na rtsu neku novu pesmu borisa bizetica, koja njuska jebote, lik radi matre u kalkulatoru

Edited by vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...