Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

moze neko da mi preporuci zlataru koja je malo bolje "opremljena"? Ili alternativno deo grada gde postoji neki "cluster" zlatara pa da ih obidjem par u jednom cugu. Malo sam se kasno setio, ali treba sutra da nadjem privezak sa jednim odredjenim simbolom.

Nisam siguran da tako nešto postoji. Jedino da udariš džadu po bulevaru negde od đerma pa na dole, ima jedno 5-6 zlatara sigurno, pa onda produžiš tamo oko Tome mislim da ima dve zlatare, pa kako ti prođe.

Koje predivno vreme u Beogradu. Pravo londonsko, a Ivke baš sad našao da ode u London, pa ne može da uživa u lokalpatriotskom a londonskom vremenu.

Link to comment
Share on other sites

btw,

Zemunac L. V. (11), koji je prekjuče ujutro na igralištu kod Osnovne škole ”Sutjeska” u Zadrugarskoj ulici hicem iz vazdušne puške ranjen u desnu šaku, pušten je iz bolnice, a policija traga za napadačem.

Povrede L. V. su opisane kao lake i istragu o njegovom ranjavanju vode operativci Policijske stanice Zemun. U istrazi se detaljno ispituju svi stanari okolnih zgrada, koji imaju vazdušnu pušku. Inače, i za držanje vazdušne puške neophodna je dozvola.

ts ts ts ... svi mi znamo ko je to zapravo učinio!

Link to comment
Share on other sites

moze neko da mi preporuci zlataru koja je malo bolje "opremljena"? Ili alternativno deo grada gde postoji neki "cluster" zlatara pa da ih obidjem par u jednom cugu. Malo sam se kasno setio, ali treba sutra da nadjem privezak sa jednim odredjenim simbolom.

(inb4 neces prcati)

Andrejević u DC, a prekoputa imaš Swarovski ako odustaneš od zlata, i to je to

@kafana drugari:

ja rekoh da sam išao samo radnim danima, što niste zvali da rezervišete

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

e da ga jebeš

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Da li iko sluša ovaj kretenizam na Radio Beograd 2? "RTS vs Internet i informatičko društvo take 580019942". Ako niste znali internet, mobilni telefoni i imformatičko društvo su krivi za sve probleme modernog ljudkog društva o gubitak ljudske duše i duha. To rekoše doktorka opšte prakse koja je bila optuživana za pljačku i prevaru u lekarskom sindikatu i pravnica koje misli da je sociolog, izdala je 50000 radova na temo interneta i računara sa sociološkog aspekta, i predaje u privatnoj poslovnoj školi u čačku.

на програму:

12:00 • РEЧEНO И ПРEЋУТAНO

Иако су нове технологије смишљене превасходно да нам унапреде и олакшају живот, чини се да нам ни ова информатичка ера, као ни оне пре ње, неће донети много праве среће, или, како генијално запажа филозоф Емили Сиоран – све што човек предузме заврши се супротно од оног што је замислио. Тако данас потпуно легитимно можемо да поставимо питање да ли нас модерне технологије у свим својим облицима више заглупљују него што нас чине ефикаснима, а живот комфорнијим.

Ако је Сиоран у праву, а историја га не демантује, чак и најегзактнији докази да нам меморија, концентрација, способност изражавања и социјална интелигенција слабе, неће нас освестити. Или можда хоће – баш то данас питамо др Невенку Димитријевић, лекара опште праксе и проф. др Снежану Пантелић, социолога, аутора књиге "Социологија Интернета".

Аутор и водитељ: Дијана Ивановић

Link to comment
Share on other sites

Ako niste znali internet, mobilni telefoni i imformatičko društvo su krivi za sve probleme modernog ljudkog društva o gubitak ljudske duše i duha.

Тај неки фазон:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Zvao Kruko, lik u kafani je mrtav ladan primio rezervaciju za nedelju -.-

Što me podseti...

Trebalo je, u davnim vremenima, Laki i ja da skoknemo do Mađarske nešto, pa onda do Nemačke i iskombinujemo sve da od Mađara lakše dobijemo vizu na 90 dana sa tri ulaska.

Pozovem ja konzulat. "Dobar dan, da li može sutra da se rezerviše termin za razgovor oko vize?"; "E ne može, to mora 10 dana ranije, ali može da se stane u red pa da se čeka!"; "Znači mogu sutra da stanem u red i stići ću na red?"; "Da da, samo napred!".

Dolazimo sutra Laki i ja do konzulata, a na kapiji stoji "Zbog praznika XY u Mađarskoj, konzulat danas neće raditi.". -.-

Ali smo zato prekosutra sve obavili... :)

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

nikad nisam primetio zlatare tamo :) oh well, probacu

trebalo bi da budu najmanje dve, jedna prekoputa druge.

pun pogodak, nasao sam tacno ono sto sam trazio, tnx ;)

ali videvši ovo, vrh, drago mi je da sam pomogao :))

@ Luka - realno, realno, a nemoj da zaboraviš da dodaš i Kuzmu aka "a da možda probamo da razvalimo vrata konzulata, možda oni zapravo rade samo eto nema čuvara i sve je zamandaljeno tek tako" :)

@ RIP Delča

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...