Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

vićo cavo, zovi na basket za vikend

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

sta lazes picko, zar nisi rekao da ti je to bio najbolji rad, a da si dobio osmicu :)

Ahahah ne.

Rekao sam da sam za svoj najbolji rad na faksu dobio 8 (ako se dobro secam u 4. godini), nisam pricao o diplomskom tada.

Na diplomskom sam dobio 10 samo zato sto su svi iz moje grupe bili jako mutavi i nisu umeli da pricaju, brane rad, imali tremu veliku (jedan lik u jednom trenutku se zacrveneo i izgubio glas, lol). Pored njih sam izgledao i zvucao kao Norman Foster.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

za mis srbije izabrana cura s kojom sam se druzio u srednjoj .. kul devojka, slatka i simpaticna, al ne bas bogzna koliko zgodna imho .. u svakom slucaju, cestitke i srecno dalje

156810_mis-foto-fonet_f.jpg

Edited by dvnitycker

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

mislim da sam video protu druga u dunavskoj ali nisam hteo da se javljam i da se blamiram, dovoljno je sto sam trcao po tvrdjavi sa maskom deadmausa i vikao da sam ja pravi deadmau5 a da je onaj na bini moj klon :fp:

Link to comment
Share on other sites

aj ja ću prvi..... SPRCO?????

didn't see that one coming!

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...