Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Recommended Posts

Ај баци ми твоје виђење филма на ПП, мислим да нисмо разменили утиске.

Joj pricali smo nesto, nemam trenutno MSN ima u historiju :D

U sustini po meni je film "Art vs Corporations" nemam snage za detalje :D

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

TRESPASS

trespass-movie-poster.jpg

Agh, koji brabonjak od filma, nije ni čudo što već ima HD da se skine. Nikolas Kejdž u svom standardno ludom izdanju na visini zadatka, svi ostali nepodnošljivi, ovo je valjda najnesposobnija banda kriminalaca koja može da upadne čoveku na gajbu, svako normalan bi posle pola sata sa njima bio u fazonu "e, aj nas isprangijajte više ili se tornjajte iz kuće, smorili ste...". Pored Kejdža u par momenata, jedini drugi plusić je Nikolka, i to pre sve u fizičkom smislu, iako se vidi da postaje sve matorija koka, i dalje je privlačna i slatkasta u svakom kadru (njen lik je, naravno, kao i sve ostalo budibogsnama).

Lol, evo i zanimljive trivije:

"This film broke the fastest-ever-from-theaters-to-Home-Video record previously held by 2003's From Justin to Kelly. That film took 29 days to get to DVD, Trespass made it in only 18."

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Вариор, аватар, роки, командос, алиенс, неам појма сад... Тако се ради клишеизиран холивуд, а да буде до јаја и увек ћу да поменем те филмове кад кренете да ми причате како се крстим над трансформерсима зато што нисам у мајндсету или нешто у том фазону:)

Био сам мали амер на крају вариора, а то нешто значи. И у категорији лоливуд клише филмова за мале амере има разлике у квалитету.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Е гледо сам то, мени је онако, стандардица за такве филмове. Иако ми је Хју фацата над фацатама

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

50/50 (2011)

mnogo dobar film, ali stvarno.. moneyball i ovo u poslednje vreme sto doista vredi..

odusevljen sam, sve preporuke!

^qft (za oba)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

DON'T BE AFRAID OF THE DARK

082311-celebs-dont-be-afraid-of-the-dark-poster1.jpg

Relativno traljav, gotovo nezainteresovan i rutinski odrađen uradak iz kuhinje Giljerma Del Tora (mada nije on režirao). Priča je puna rupa, propusta i nelogičnosti, uz svu masu glupih, dosadnih i sto puta prežvakavanih klišea i već viđenih elemenata (strašna & ukleta kuća iz pretprošlog veka, uuuuu, socijalno retardirana devojčica, uuuuuu, zli i mračni podrum , uuuuuu, skrnavo odrađena lepetrika u kući koja zavija sve u senke i mrak, uuuuu, itd.). Osnovna postavka ima potencijal, ali je trebala da bude urađena u viktorijanskoj epohi, gde bi mali gremlini daleko bolje funkcionisali s obzirom na detalje iz mitologije priče (a i u skladu sa Lavrakftovskim karakterom iste, s obzirom da je ovo inspirisano jednom od njegovih priča). S druge strane, vanserijski dobar CGI i dizajn kritersa (koji su perfektno odrađeni i u animalnim i u ljudskim reakcijama) je vredan skidanja. Win scena: "Seliiiiiiii, .....ugasi svetlo......hoćemo da ti budemo prijateljiiiiii...." :)))

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...