Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Recommended Posts

Odgledah ovog poslednjeg Hari Potera i mogu reći da sam prilično zadovoljan i to pre svega vrhunskim kadrovima, da ne kažem režijom. Ima nekoliko padova naročito pred kraj, ali prva scena (tj. druga) kada kadar ide nebom ka Hogvartsu i prolazi pored Dementora je fenomenalan. Ima dosta vrhunskih kadrova i dosta neočekivanih za mene:

Kada Voldemort ulazi u banku a svuda mrtva tela i krv po podu + scena ubijanja Snejpa.

Najveći pad je, kao i obično, u svim filmovima danas, mada i u samoj knjizi, kada se JK bavi dubokim pitanjima čija se razrešenja dobijaju u nekoliko razmena prostoproširenih rečenica. Čak to i nije toliki problem kada bi cela knjiga/film polako gradila tok dubokih tema i onda, PLJAS, zaključak, međutim to ovde nije slučaj. Ali mislim da je režiser tokom svih HP filmova dao svoj maksimum u ovom delu.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Incendies

http://www.imdb.com/title/tt1255953/

Mogu komotno da prislonim pistolj u celo i da povucem okidac. Ne, ne mislim da je flim mind blowing vec ti ubije zelju za zivotom. Preporuka za mazohiste.

1+1=1 :)

rasel nije glumac on je pojava :) on ne glumi on prica, svidja mi se on bre nego ta njegova sirovost nema ni u jednom momentu u nekom njegovom filmu da se bar malo zatalasa ... mjok to je isti stari rasel gde god da se pojavi, mumla mrgodi se a kad skine bradu onda mumla i mrgodi se kao ingeniozni shizofrenik... tih par dobrih filmova, su zapravo dobri ponajmanje zbog njega ... ali to je moje misljenje i necu dalje da ulazim u off :)

odgledao sam Star Trek Nemesis... solidan filmic ali se tacno vidi da su duboko zaglavili sa franshizom... gledao sam film i predvideo svaku drugu scenu i sta ce se desiti... sto se mene tice dobro je sto su restartovali Star Trek mozda ispadne nesto zanimljivo, ovako je vec bilo previse deja vu

http://www.youtube.com/watch?v=x5z3PXI3r8o

dobri su dejbrejkersi, meni su se dopali.

3000 miles to graceland http://www.imdb.com/title/tt0233142/

1071_3.jpg

koji shou

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

Priest-2011.jpg

Gledao sinoc ovo..... "MEH" bi bila adekvatna ocena... U sustini, jos jedan holivud-style vampirski film sa neuverljivom glumom i pricom koja bas i ne drzi vodu... Na sve to dodajem i cinjenicu da je kraj filma zapravo najava drugog dela bez kojeg ceo film i nema neki smisao..... OK, ima par simpa scena ali samo PAR i to je sve...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

uh taj source code je bas veliki smor..sto je najgore u prvih 15 min je bio poluinteresantan jer sam se nadao da ce da ide okolo i upada u ljude a ne ceo film sve isto..

i jebote sad sam video najavu Totalnog opoziva..jel moguce da su stavili Kolina Ferela da igra Svarcija..

:fp:

total-recall.jpg

Ko bre moze ovo da ponovi :D

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Мени је ту већи смор што има Колина Фарела, а не што нема Шварција, ако ме разумете:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

http://www.imdb.com/title/tt1462667/

IZDRKAVANJE

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

Odlgedao sam upravo Dorian Graya( http://www.imdb.com/title/tt1235124/ ).

Mnogo mi se svideo film, najbolji koji sam gledao u skorije vreme, glavni glumac je super odglumeo lika koji se od nevinog decacica pretvara u

iskvarenu osobu iskoriscavajuci svoju besmrtnost(mladost) na najgore nacine, takodje je Colin Firth kao pomocni lik isto sabio.

Nisam citao knjigu pa ne znam koliko je ostao veran njoj, ali bih preporucio film svakome ko ga nije pogledao.

Edited by Thunderstorm

It’s better to burn out than to fade away

Link to comment
Share on other sites

Odgledah upravo Super 8.

Bravo! sat i po sam bio mlađi 25 godina :)

Znači a-la-80te all the way, poput Trona (malo drugačiji tip normalno, mislim poput zbog šmeka).

ps. za one manje zagrižene za 80te: to je i jedini kvalitet filma.

Link to comment
Share on other sites

Split second je kultni film. Isto kao i Blind Fury :)

LM, odgledao nekoliko filmova koje sam propustio:

Sunshine - nije loshe, mada je realno moglo i bolje. Pochetak i sredina mi se svidjaju, dok je kraj nekako bez veze...

King's Speech - odlichan, Firth i Rush su dobitna kombinacija ovog filma, ne znam ko je bolji.

Arthur - ako mozete da izdrzite Rasela Branda (koji je inache dobro kastovan za ovu ulogu, ali je meni previshe gadan i smarach) i Dzenifer Garner koja pravi budalu od sebe u ovom filmu, ostace vam odlichna gluma Helen Miren :) Iskreno, odgledao sam ovaj film do kraja samo zbog Helen, koja igra tako da sam pozeleo da mi bude bakuta.

Your Higness - moglo je ovo mnoogo bolje, pogotovo sa ovakvim glumcima. Ne znam da li sam se jednom nasmejao u toku gledanja ovog trasha. Natali izgleda dobro, ali je nekako malo ima...

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

uzeo iz zabca juce step up 3 da ispostujem posto sam gledao prva 2 i above the rim za svoju dusu...;))

step up 3 - razocarao sam se cak iako nisam nesto preterano ocekivao, prvi deo mi je iskreno bas gotivan, u drugom mi se max svidja djuska, a treci mi je nekako najtanji i sa pricom i sa igrom izuzev zadnjeg performansa sto sam mogao da odgledam i na tube-u...:)

above the rim sam uzeo da pogledam posle sto godina jer mi je to uz bullet omiljeni film iz detinjstva tako da ne mogu da budem objektivan sa kritikama...:)

a sad je na redu he got the game logicno...:))

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

amelie.jpg

http://www.imdb.com/title/tt0211915

sta reci... imao sam prilike X puta da ga pogledam, ali sam uvek imao izgovor "gde francuski film moze da bude dobar (cast izuzecima)" i sve do danas mu nisam dao drugu priliku... 10/10

necu se truditi da u kratkim crtama opisem o cemu se radi u filmi posto jedini nacin da se odgleda film ;)

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...